Profil

Mesut Aslan

Yazılım Uzmanı, Mobil Geliştirici


Temmuz 1978 Samsun doğumluyum, 1997 yılından bu yana bilişim sektörünün içindeyim. Ülkemizde bu sektörde çalışan ilk kişilerden sayılabilirim. Bu zamana kadar bir çok marka ve firmaya web sitesi, özel yazılımlar, entegrasyon çözümleri gibi konularda destek verdim. Özel sektörün yanı sıra birçok devlet projesinde FREELANCE SENIOR DEVELOPER olarak görev aldım. Halen ajansların ve özel firmaların projelerine freelance olarak destek veriyorum. Fotoğraf çekmeyi severim, teknolojiyi yakından takip ederim. Çok fazla vakit ayıramasam da bilgisayar oyunlarıyla aram oldukça iyidir. Ayrıca her Perşembe akşamı bisiklete binmeye çalışırım.

Uzmanlık Alanları


Profil

Size mobil uygulamalar ve bulut tabanlı yazılımlar hakkında bilgi verebilirim

Mobil aplikasyon,mobil uygulama,MOBİL UYGULAMALAR,Yazılım Geliştirme,Yazılım proje uygulama,Yazılım uygulama,Web Alt Yapısı,web analytics,Web servisleri,e ticaret,Veri tabanı,Veri analizi, İNOVASYON PROJELERİ,İNOVASYON,
2020-05-30 18:14:56

20 yılı aşkın süredir bulut tabanlı sistemler ve mobil yazılım geliştiriyorum. toplamda 1milyondan fazla kullanılan mobil uygulamalarım ve milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği internet sitelerim var. Ayrıca uluslarası inovasyon derneği kurucu üyesi ve genel sekreteriyim.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

30-05-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Özlem Şen
Kariyer Danışmanlığı
(2)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Ahmet Gülşen
Şirket Kuruluşu, teşvik ve hibe
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Orhon
Muhasebe, finans, vergi, mali denetim, Kosgeb destek
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et