Profil

Mesut Aslan

Yazılım Uzmanı, Mobil Geliştirici


Temmuz 1978 Samsun doğumluyum, 1997 yılından bu yana bilişim sektörünün içindeyim. Ülkemizde bu sektörde çalışan ilk kişilerden sayılabilirim. Bu zamana kadar bir çok marka ve firmaya web sitesi, özel yazılımlar, entegrasyon çözümleri gibi konularda destek verdim. Özel sektörün yanı sıra birçok devlet projesinde FREELANCE SENIOR DEVELOPER olarak görev aldım. Halen ajansların ve özel firmaların projelerine freelance olarak destek veriyorum. Fotoğraf çekmeyi severim, teknolojiyi yakından takip ederim. Çok fazla vakit ayıramasam da bilgisayar oyunlarıyla aram oldukça iyidir. Ayrıca her Perşembe akşamı bisiklete binmeye çalışırım.

Uzmanlık Alanları


Profil

Size mobil uygulamalar ve bulut tabanlı yazılımlar hakkında bilgi verebilirim

Mobil aplikasyon,Yazılım uygulama,Yazılım proje uygulama,Veri analizi,Yazılım Geliştirme,mobil uygulama,MOBİL UYGULAMALAR,web analytics, İNOVASYON PROJELERİ,İNOVASYON,Web servisleri,Veri tabanı,Web Alt Yapısı,e ticaret,
2020-05-30 18:14:56

20 yılı aşkın süredir bulut tabanlı sistemler ve mobil yazılım geliştiriyorum. toplamda 1milyondan fazla kullanılan mobil uygulamalarım ve milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği internet sitelerim var. Ayrıca uluslarası inovasyon derneği kurucu üyesi ve genel sekreteriyim.


Gorusler

50 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

30-05-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Şefik Ergönül
İhracat Stratejisti, Dış ticarette 42 yıl tecrübeli Uzman, 60 Ülke deneyimi
(0)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Ayşe Aydınoğlu
Startuplarda Yalın Girişim Yöntemleri, İş Planı ve Modeli Oluşturmak
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Eda Harmanyeri
İnsan Kaynakları, Yönetim, Liderlik ve Performans
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et