Profil

Kutlu Yıldızhan

Tüketici elektroniğini perakendesinde ( Telekomünikasyon, Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri) 17 yıllık uzmanlık ile hazırlanmış her sektöre adapte edilebilen ve etkisi ölçülebilen satış,yönetim ve etkili tanzim-teşhir hazırlama eğitimleri veriyorum.


Turkcell, BlackBerry RIM, Indesit ve Philips gibi alanında lider markalarla çalıştı. Bu şirketlerde eğitmenlik, eğitim danışmanlığı, eğitim birim yöneticiliği gibi görevlerde bulundu. Ayrıca müşteri odaklı ve satış artırıcı faaliyetlerin tasarımını yaptı. Tüketici perakendesi için 17 yıl, 600 eğitim sınıfı ve 3600'ün üzerinde eğitim saati tecrübesiyle her seviyede çalışanlar için fark yaratan, KAZANAN TAKIM PERAKENDE SATIŞ, CEZBEDEN TANZİM ve TEŞHİR(MERCHANDISING),HEDEFE GÖTÜREN LİDERLİK, TAKIM OLMAK, KURUMLARDA MOTİVASYON NASIL SAĞLANIR ve ÖZGÜVENLİ İLETİŞİM eğitim modüllerinin tasarımını yapmıştır. Linkedin ve çeşitli ortamlarda yayımlanmış insan kaynakları, yönetim, nöro-satış, nöro-pazarlama ve kurumsal eğitim süreçleri hakkında blog yazıları vardır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Perakende ve FMCG Satış,Satış Ekibi Yönetimi,Tanzim ve Teşhir Eğitimi

Satış ,Satış Koçluğu ,Eğitim Yönetimi,Liderlik ve Yönetici Koçluğu ,Merchandising,
2017-01-05 15:34:22

17 yıl,600 eğitim sınıfı ve 3000 saatin üzerinde eğitim tecrübemle bağımsız kişisel gelişim eğitmenliği ve insan kaynakları danışmanlığı yapmaktayım.


Gorusler
Ersin Mete Ertürk 06-01-2017 15:09
Platformla ilgili satışları artırıcı yöntemler neler olabilir konusunda çok iyi taktikler aldım.
Sezen Karaaslan 07-01-2017 12:22
Türkiye'de her zaman oldukça büyük bir pazarı olduğuna inandığım ama nedense yeteri kadar müteşebbisin bulunmadığı Merchandising ile ilgili sorular sordum, faydalı bilgiler aldım. Tşk.

1 TL /Dakika

(2)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

2

Yorumlar

03-01-2017 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Umutcan Duman
Ekip kurma, ekip yönetimi, motivasyonu, startup kurma ve büyütme süreçleri
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Birol Cabadak
Kanal/bayi geliştirme, reorganizasyonu ve denetimi
(0)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Halit Kesici
Eğitim Teknolojileri ve Tasarım Beceri Atölyeleri ve Özel Okulculuk
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et