İŞİNİ BÜYÜTMEK İÇİN DOĞRU KARARLAR AL!


1. Görüşmeni Ayarla

İster arama çubuğuna görüşmek istediğin konuyu yazarak, istersen de hemen uzman listesine giderek görüşmek istediğin konuya uygun birini bul. 3 alternatifli görüşme tarihi ve saati ile görüşmek istediğin konuyu kısaca belirt. Uzman sana en geç 48 saat içinde cevap versin.


2. Onay Gelsin

Görüşme onayı ile birlikte görüşmeyi yapacağın telefon numarası ve görüşme şifresini sana e-mail ve sms ile gönderelim. Görüşme tarih ve saatini kaydet, bu süre zarfında soracağın sorular ve konu başlıklarıyla ilgili hazırlığını yap. Dilersen görüşmeye 3 kişiye kadar olan arkadaşlarını da ücretsiz davet et!3. Bağlan, Konuş ve Öde!

Onay e-maili ve sms ile gelen telefon numarasını ara, görüşme şifresini gir ve uzman ile özel olarak görüş. Görüşmeden sonra, uzmanın saatlik ücretine göre kredi kartından ödemeni yap. Sonra hemen görüşmen ve uzman ile ilgili yorumlarını yaz ve puan ver.Basit Kurallar

Harika ve sorunsuz bir görüşme gerçekleşmesi için her iki taraftan da istediğimiz bazı şeyler var. Aşağıda yazanlara hassasiyet gösterilmesi önemlidir.

Açık Fikirli Olmak

Görüşme yapılacak konuyla ilgili ne varsa önceden belirtilmesinde fayda var. Ayrıca uzman ve üyelerin birbirine kaba ve kırıcı olmadan görüşmeleri beklenmekte.

Zamana Saygı

Zamana duyarlı olmak ve belirtilen zamanda bir yerde olmak karşı tarafa duyulan saygının göstergesidir. Uzman ve üyenin yapacakları görüşme için ayarladıkları gün ve saatte telefonda buluşmaları her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır.

Farklı Olmak

Platformumuzda uzman olabilmenin belirli kriterleri var. Takdir edersiniz ki herkes uzman olamaz. Amacımız müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak. Dolayısıyla burada yapılacak görüşmelerde üyeler/müşteriler uzmandan deneyimlerini ve yol göstericiliğini duymak ister klasik satıcı jargonları değil. Bu konuda gereken hassasiyetin gösterilmesi daha sonrasında birçok yeni müşterinin de gelmesini sağlayacaktır.

Hazırlıklı Olmak

“Şans, fırsat ve hazırlıklı olmanın kesiştiği yerde ortaya çıkar” Seneca

Konuşmadan önce 5-10 dakikalık bir hazırlığı kesinlikle tavsiye ederiz. Düşüncelerinizi ve sorularınızı paylaşın ki konuşmadan maksimum verimi alabilesiniz. Bu konuşmadan ne elde etmek istiyorsunuz? Bunları önceden oluşturarak zamanınızı en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Kendin Olmak

Bazıları şirket hesabı açmaya çalışıyor veya açıyor. Ama maalesef biz bu şekilde çalışmıyoruz. Üyelerimiz, sizin kim olduğunuzu bilmek istiyor şirketinizle ilgilenmiyor. Siz burada belirli konularda uzman olduğunuz için varsınız ve onların sizi tercih sebebi de bu.