Profil

Yeliz Ceyran

Danışmanlık ve eğitmenlik hizmetlerimle birlikte, yönetim ve satış gibi birçok alanda şirketlere özgün stratejiler geliştirerek destek sağlıyorum.


2013 yılında, kendi vizyonunu gerçekleştirmek için Vizyon Kariyer Akademi'yi kurdu. Akademinin çatısı altında, uzman kadrosuyla birlikte gelişim eğitimlerini başarıyla sunmaya başladı. Kamu kurumlarında Avrupa Birliği projeleri ve özel kurumlarda gerçekleştirdiği bu eğitimler, geniş bir referans portföyü oluşturdu. Yeliz Ceyran, kendi akademisinde beden dili uzmanlığı, davranış bilimleri uzmanlığı, satış koçluğu, yönetici koçluğu ve siyaset koçluğu gibi alanlarda hizmet veriyor. Aynı zamanda birçok televizyon programında konuşmacı olarak yer almasıyla da tanınıyor. Yeliz Ceyran, Ankara İş Adamları Derneği'nde başkan yardımcısı olarak görev yapmaktadır ve dernek adına özveriyle projeler hayata geçirmekte ve başarıyla yönetmektedir. İşine olan sadakati ve özverili çalışmaları sayesinde, Yeliz Ceyran birçok başarı ödüllerinin sahibidir. Yeliz Ceyran'ın yaşamı, eğitimdeki başarıları, iletişim konusundaki tutkusu ve geliştirdiği akademisi ile topluma önemli katkılar sağlamıştır. Kendine has bir enerji ve yetenekle donanmış olan Yeliz Ceyran, etkileyici bir biyografiye sahip olan ve her geçen gün daha da büyüyen bir başarı öyküsüne sahip olan önemli bir kişiliktir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Satış Teknikleri Eğitimi, Yeni Nesil Satış İletişimi

satış teknikleri,Girişimcilik, İş Planı, Pazarlama, Müşteri Doğrulama, İş Geliştirme,Girişimcilik, Dijital pazarlama, Satış ve Pazarlama ,Çok Katlı Pazarlama, Doğrudan Satış, Dijital Kr,dijital satış,Hipnotik Satış Teknikleri,Satış Kapatma Teknikleri,İleri Düzey Satış,
2023-02-01 23:55:57

Sektörünüze, kurumunuza, satış ekibinize ve potansiyel müşterilerinize özgün çalışmalar ve uygulamalarla sonuç aldıran stratejiler aktaracağım. 15 yıla dayanan bilgi ve deneyimlerimle standart formattan uzak, kuruma özgün çalışmalarla kısa süreçte satış performanslarında pozitif değişim sağlayacak aktarımlarda bulunacağım.


Profil

İletişim Teknikleri /Beden Dili

Takım çalışması, satış teknikleri,Etkili sunum teknikleri,İletişim - Liderlik Koçluğu,Beden Dili ,Stres ve öfke Kontrolü,İletişim Teknikleri,Liderlik ve Yönetim Becerileri,
2023-02-02 00:48:09

İletişim Teknikleri ,Beden Dili, Liderlik, Takım Çalışması, Yönetim Becerileri, Sunum Teknikleri ,Satış Teknikleri, Zor İnsanlarla Baş Etme, Kurumsal İletişim, Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü, İkna Teknikleri başlıklarında eğitim ve seminerler vermekteyim.


Gorusler

16.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

31-01-2023 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Davut Benli
Gümrük Müşaviri Yard.
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Dr. Burcu Yiğit
İş yaşamında pozitif ve negatif davranışlar, kişisel gelişim
(0)
33 TL /dakika
Görüşme talep et
Hatice Aksoylu
Startuplar İçin PR ve Pazarlama Yöntemleri
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et