Profil

Önder Zorlu

Ben satış profesyoneliyim. Yeni müşteriler kazanmakta zorlanıyorsanız size taktikler verebilir, satış stratejinizi birlikte geliştirebiliriz.


Küçük yaşlarda iş hayatına başladım. İş hayatım sahalarda geçti. Orta ölçekli, büyük ölçekli ve global firmalarda çalıştım. Onlarca profesyonel eğitim aldım. Onlarca seminere katıldım. Bugüne kadar farklı sektörlerde yüzlerce şirketin satış ve pazarlama stratejilerini gözlemledim. Satış yöneticilikleri yaptım. Türkiye'de büyük sanayi kuruluşlarının ,ünlü markaların sahipleri ,satın alma yöneticileri, doktorlar, eczacılar, vb. yüzlerce kişiye ürün/hizmet tanıtımı yaptım. Yüzlerce defa satış kapattım. Sosyal medya eğitimleri aldım ve uygulamalar yaptım. Yeni müşteriler kazanmakta zorlanıyorsanız size taktikler verebilir, satış stratejinizi birlikte geliştirebiliriz.

Uzmanlık Alanları


Profil

Satış Profesyoneli / Yeni Müşteri Kazanımı

Satış Koçluğu ,Müşteri İlişkileri Yönetimi,satış yönetimi,İkna Becerileri,Taktik & Strateji,Satış Ekibi Kurma ve Yönetme,Saha uygulamaları,Saha yönetimi,Satış Eğitimi,İkna Teknikleri,Yeni Müşteri Kazanımı,Satış Stratejileri ,Kurumsal Satış,Sosyal medya yönetimi,
2022-04-01 04:11:58

Küçük yaşlarda iş hayatına başladım. İş hayatım sahalarda geçti. Orta ölçekli, büyük ölçekli ve global firmalarda çalıştım. Onlarca profesyonel eğitim aldım. Yüzlerce şirketin satış ve pazarlama stratejilerini gözlemledim. Saha satış yöneticisi olarak görevler yaptım. Yüzlerce kişiye ürün/hizmet tanıtımı yaptım. Yüzlerce defa satış kapattım. Müşteri bulma odaklı ve uygulamalı sosyal medya eğitimleri aldım.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

25-03-2022 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Engin Utkan
Salesforce, CRM, Müşteri Deneyimi, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi
(0)
100 TL /dakika
Görüşme talep et
Furkan Celal Edikli
Espor,Video Oyunları,Elektronik Sporlar
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et
Bilal Dadanlar
Veri bilimi, yapay zeka, tahminsel modelleme
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et