Profil

Önder Zorlu

Ben satış profesyoneliyim. Yeni müşteriler kazanmakta zorlanıyorsanız size taktikler verebilir, satış stratejinizi birlikte geliştirebiliriz.


Küçük yaşlarda iş hayatına başladım. İş hayatım sahalarda geçti. Orta ölçekli, büyük ölçekli ve global firmalarda çalıştım. Onlarca profesyonel eğitim aldım. Onlarca seminere katıldım. Bugüne kadar farklı sektörlerde yüzlerce şirketin satış ve pazarlama stratejilerini gözlemledim. Satış yöneticilikleri yaptım. Türkiye'de büyük sanayi kuruluşlarının ,ünlü markaların sahipleri ,satın alma yöneticileri, doktorlar, eczacılar, vb. yüzlerce kişiye ürün/hizmet tanıtımı yaptım. Yüzlerce defa satış kapattım. Sosyal medya eğitimleri aldım ve uygulamalar yaptım. Yeni müşteriler kazanmakta zorlanıyorsanız size taktikler verebilir, satış stratejinizi birlikte geliştirebiliriz.

Uzmanlık Alanları


Profil

Satış Profesyoneli / Yeni Müşteri Kazanımı

Satış Stratejileri ,Satış Koçluğu ,Yeni Müşteri Kazanımı,Satış Eğitimi,Kurumsal Satış,İkna Becerileri,İkna Teknikleri,Müşteri İlişkileri Yönetimi,Saha yönetimi,Saha uygulamaları,satış yönetimi,Satış Ekibi Kurma ve Yönetme,Taktik & Strateji,Sosyal medya yönetimi,
2022-04-01 04:11:58

Küçük yaşlarda iş hayatına başladım. İş hayatım sahalarda geçti. Orta ölçekli, büyük ölçekli ve global firmalarda çalıştım. Onlarca profesyonel eğitim aldım. Yüzlerce şirketin satış ve pazarlama stratejilerini gözlemledim. Saha satış yöneticisi olarak görevler yaptım. Yüzlerce kişiye ürün/hizmet tanıtımı yaptım. Yüzlerce defa satış kapattım. Müşteri bulma odaklı ve uygulamalı sosyal medya eğitimleri aldım.


Gorusler

10 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

25-03-2022 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ömer Faruk Özkan
Profesyonel Yöneticilik Becerileri / KARİYER VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Volkan Pelenk
Psikoloji, Terapi, Psikolojik Problemler, Ruh Sağlığı, İletişim
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et
Enes Aktaş
Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı Desteği
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et