Profil

Önder Zorlu

Ben satış profesyoneliyim. Yeni müşteriler kazanmakta zorlanıyorsanız size taktikler verebilir, satış stratejinizi birlikte geliştirebiliriz.


Küçük yaşlarda iş hayatına başladım. İş hayatım sahalarda geçti. Orta ölçekli, büyük ölçekli ve global firmalarda çalıştım. Onlarca profesyonel eğitim aldım. Onlarca seminere katıldım. Bugüne kadar farklı sektörlerde yüzlerce şirketin satış ve pazarlama stratejilerini gözlemledim. Satış yöneticilikleri yaptım. Türkiye'de büyük sanayi kuruluşlarının ,ünlü markaların sahipleri ,satın alma yöneticileri, doktorlar, eczacılar, vb. yüzlerce kişiye ürün/hizmet tanıtımı yaptım. Yüzlerce defa satış kapattım. Sosyal medya eğitimleri aldım ve uygulamalar yaptım. Yeni müşteriler kazanmakta zorlanıyorsanız size taktikler verebilir, satış stratejinizi birlikte geliştirebiliriz.

Uzmanlık Alanları


Profil

Satış Profesyoneli / Yeni Müşteri Kazanımı

Satış Stratejileri ,Satış Koçluğu ,Yeni Müşteri Kazanımı,Satış Eğitimi,Kurumsal Satış,İkna Becerileri,İkna Teknikleri,Müşteri İlişkileri Yönetimi,Saha yönetimi,Saha uygulamaları,satış yönetimi,Satış Ekibi Kurma ve Yönetme,Taktik & Strateji,Sosyal medya yönetimi,
2022-04-01 04:11:58

Küçük yaşlarda iş hayatına başladım. İş hayatım sahalarda geçti. Orta ölçekli, büyük ölçekli ve global firmalarda çalıştım. Onlarca profesyonel eğitim aldım. Yüzlerce şirketin satış ve pazarlama stratejilerini gözlemledim. Saha satış yöneticisi olarak görevler yaptım. Yüzlerce kişiye ürün/hizmet tanıtımı yaptım. Yüzlerce defa satış kapattım. Müşteri bulma odaklı ve uygulamalı sosyal medya eğitimleri aldım.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

25-03-2022 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Fulya Coşan
İç Hastalıkları, Romatizmal Hastalıklar, Kronik eklem ağrıları, İmmunoloji
(1)
17 TL /dakika
Görüşme talep et
Bora Güngören
Teknoloji ve İnovasyon
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et
Ömer Eroğlu
Mali Müşavir, Finansal Danışman, Finansal Planma, Kobi Danışmanlığı
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et