Profil

Sinan Morova

15 yılın üzerinde pazarlama birikimiyle Pazarlama Stratejisi, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya ve e-ticaret stratejileri gibi konularda yardıma hazırım.


15 yılı aşkın süre boyunca, gerek ajans gerek kurumsal tarafta pek çok markanın Pazarlama İletişimi ve Dijital Pazarlama süreçleri konusunda yönetici seviyesindeki çalıştıktan sonra şimdi bu tecrübelerimi ihtiyaç duyan tüm kurum ve kişilerle paylaşmaktayım. Pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama alanlarında 30 ödül 3 tane global başarı hikayesinin parçası oldum. Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, İçerik Pazarlaması, e-ticaret ve Pazarlama Stratejisi başta olmak üzere iletişime dair tüm konularda görüşmek üzere.

Uzmanlık Alanları


Profil

Pazarlama İletişimi ve Pazarlama Stratejileri

Markalaşma,Sosyal Medya Danışmanı ,Medya planlama,entegre pazarlama iletişimi,İçerik pazarlaması,Dijital Dönüşüm,İletişim,Dijital iletişim,Pazarlama Stratejisi ,Dijital Strateji,e ticaret,Video Prodüksiyon,Dijital Pazarlama ,DİJİTAL MEDYA PAZARLAMA,
2023-03-23 17:31:47

Pazarlama İletişimi ve Dijital Pazarlama konusunda pek çok ödüllü işin parçası olmuş, ajans ve marka taraflarında çalışarak pek çok farklı stratejiyi gözlemlemiş biriyle çalışmak isterseniz buradayım.


Gorusler

10 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

23-03-2023 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Evren Topal
Emlak / Gayrimenkul Danışmanlığı
(0)
33 TL /dakika
Görüşme talep et
Gökhan Karadağ
E-ticaret, Online Pazarlama, Strateji Oluşturma
(2)
50 TL /dakika
Görüşme talep et
Eda Harmanyeri
İnsan Kaynakları, Yönetim, Liderlik ve Performans
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et