Profil

Berna Sema Yiğit Sevindi

Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Girişim Sermayesi Fonu


Yaklaşık 25 yıllık bir finans sektörü deneyimi..Deniz Yatırım ve Finans Yatırım şirketlerinde menkul kıymet yatırım fonlarının operasyonel tüm süreçlerinde yetkili ve yönetici pozisyonunda tecrübem bulunmakta olup 2019 yılından itibaren 24 Portföy Yönetimi’nde Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kuruluşu, yönetimi, operasyonu ve pazarlaması süreçlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktayım. Sektörün ihtiyacı olarak gördüğüm fon tanıtımı ve muhasebe uygulamalarını içeren “Gayrimenkul Yatırım Fonları ve Muhasebe Uygulamaları” kitabını yazarak sektörün kullanımına sundum. Fonlarla ilgili bilinirliği artırarak bu alanın gelişimine katkı sunmak adına GAFAS platformunu kurdum. Ayrıca GYODER’de Gayrimenkul Yatırım Fonu Komite Başkanlığı görevini sürdürmekteyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Gayrimenkul Yatırım Fonları ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonları

Girişimci mentorluğu ,Yatırım danışmanlığı ,Eğitim ,fon yönetimi,Gayrimenkul Yatırım Fonları,Girişim Sermayesi Yatırım Fonları,Portföy Yönetim Şirketleri ,
2021-08-19 15:29:04

Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kuruluşu, fon yönetimi, operasyonel süreçleri, tanıtım ve pazarlama organizasyonları ile sınıf içi ya da uzaktan eğitimi ile ilgili faaliyetler.. Aracı kurum ve Portföy Yönetim şirketi kuruluş süreçleri .


Gorusler

50 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

0

Yorumlar

19-08-2021 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ayşe Soysal Topal
Muhasebe, vergi danışmanlığı, kurulum rehberliği
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Egehan Dayı
Dijital Pazarlama ve Online Marketing
(1)
4 TL /dakika
Görüşme talep et
Hüseyin Kutbay
Teknik resim ve Toleranslandırma
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et