Profil

Berna Sema Yiğit Sevindi

Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Girişim Sermayesi Fonu


Yaklaşık 25 yıllık bir finans sektörü deneyimi..Deniz Yatırım ve Finans Yatırım şirketlerinde menkul kıymet yatırım fonlarının operasyonel tüm süreçlerinde yetkili ve yönetici pozisyonunda tecrübem bulunmakta olup 2019 yılından itibaren 24 Portföy Yönetimi’nde Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kuruluşu, yönetimi, operasyonu ve pazarlaması süreçlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktayım. Sektörün ihtiyacı olarak gördüğüm fon tanıtımı ve muhasebe uygulamalarını içeren “Gayrimenkul Yatırım Fonları ve Muhasebe Uygulamaları” kitabını yazarak sektörün kullanımına sundum. Fonlarla ilgili bilinirliği artırarak bu alanın gelişimine katkı sunmak adına GAFAS platformunu kurdum. Ayrıca GYODER’de Gayrimenkul Yatırım Fonu Komite Başkanlığı görevini sürdürmekteyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Gayrimenkul Yatırım Fonları ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonları

Gayrimenkul Yatırım Fonları,Girişim Sermayesi Yatırım Fonları,Girişimci mentorluğu ,fon yönetimi,Portföy Yönetim Şirketleri ,Yatırım danışmanlığı ,Eğitim ,
2021-08-19 15:29:04

Gayrimenkul Yatırım Fonu ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonu kuruluşu, yönetimi, operasyonel süreçleri, tanıtım ve pazarlama organizasyonları ile sınıf içi ya da uzaktan eğitimi ile ilgili faaliyetler.. Aracı kurum ve Portföy Yönetim şirketi kuruluş süreçleri .


Gorusler

Ücretsiz

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

19-08-2021 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Bora Güngören
Teknoloji ve İnovasyon
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et
Canan Yılmaz
Yönetim ve Kariyer Danışmanlığı, Strateji, Hedef & Performans Yönetimi, Kalite
(0)
13 TL /dakika
Görüşme talep et
Adnan Sucuka
Enerji Üretimi, yöneticilik
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et