Profil

Derya Çorbacıoğlu Mazlum

Derya Çorbacıoğlu Mazlum


Kongre, Eğitim ve Etkinlikler sektöründe 20 yıllık profesyonel iş deneyimim ardından ICF onaylı profesyonel koç, CharacterIX Envanter Danışmanı ve Kurumsal firmalar ve eğitim kurumları için eğitimler vererek eğitmen olarak hizmetler sunuyorum. Bireyler ile;  Aileler, öğrenciler ve yetişkinler ile bireylerin potansiyellerinin en üst seviyelerinde gerçekleştirmeleri için koçluk çalışmaları veriyorum.  CharacterIX Kişilik Envanteri ile bireyleri mizaçları ve potansiyelleri ile tanıştırarak, öz farkındalıklarını geliştirmeleri için danışmanlık ve koçluk çalışmaları yapıyorum.  CharacterIX Mesleki Yatkınlık Envanteri ile 12-18 yaş arası öğrencilerin dar alan mesleki yatkınlıklarını analiz ediyor, kendilerinin yetkinliklerine uygun meslek ve üniversite /bölüm önerileri veriyor ve kendileri için en doğru kariyer planlamalarını yapmaları için danışmanlıklar ve mentorluklar veriyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Profesyonel Gelişim, Kariyer Planlama, Yaşam Koçluğu

Profesyonel Koçluk ,Eğitim/ Öğrenci Koçluğu ,yaşam koçluğu,karakter analizi,ENNEAGRAMKİŞİLİK ANALİZLERİ VERİMLİLİK,mesleki yatkınlık analizi,
2020-10-20 19:53:11

Kurumlar ile  CharacterIX Profil Envanteri ile çalışmalar ve için eğitim analizleri yapıyorum  Eğitmen olarak eğitimler kurguluyor ve sunuyorum. Bireyler ile;  Aileler, öğrenciler ve yetişkinler ile bireylerin potansiyellerinin en üst seviyelerinde gerçekleştirmeleri için koçluk çalışmaları veriyorum.


Gorusler

5.83 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

20-10-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Can Sivri
Girişimcilik, İş Modeli ve Finansal Modelleme
(0)
6 TL /dakika
Görüşme talep et
Enes Aktaş
Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı Desteği
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Serkan Kemal Kefeli
Sanal Paralar, E-ticaret (Amazon Shopify dropshipping) ve Microsoft sunucu sistemleri
(1)
Ücretsiz
Görüşme talep et