Profil

Yusuf Kılıç

Karadağ/Montenegro hakkında her soruyu, medya sektörü hakkında merak ettiklerinizi yanıtlamaya hazırım.


Bir çok farklı medya kuruluşunda editör, yazar, dijital kanallar sorumlusu olarak çalıştım. Basın kartı sahibiyim. 10'a yakın eğitim tecrübem ve buralardan kazandığım sertifikalarım var. Daha önce bir medya sitesi kuruculuğundan başarılı bir şekilde çıkış yaptım. Son 3 yıldır Karadağ/Montenegro ile ilgiliyim. Bu ülkeye sık sık gidiyor ve burada çeşitli işler yapıyorum. Yaklaşık 1,5 yıldır www.karadaghayat.com sitesini kurucu editör ve imtiyaz sahibi olarak yönetiyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Karadağ/Montenegro hakkında ve medya sektörü hakkında size yardımcı olabilirim

Sosyal medya,Medya planlama,Yeni medya,Dijital medya,medya okuryazarlığı, iletişim, medya,Medya İlişkileri,karadağ,montenegro,karadağ'da iş kurmak,karadağ'da yaşam,montenegro hakkında bilgi,
2019-12-24 00:58:32

Karadağ / Montenegro hakkında merak ettiğiniz her şeyi yanıtlamaya hazırım. Karadağ'da yaşamak, iş kurmak, oturum almak, sektörler, bağlantılar bu soruların tümüne yanıt verebilir, yardımcı olabilirim. Ayrıca, mesleğim olan medya sektörü ile ilgili ihtiyacınız olan tüm soruları bana sorabilirsiniz. Basın kartı sahibiyim. 3 yıldır Karadağ'a gidiyor, burada çeşitli işler yapıyorum.


Profil

Karadağ/Montenegro hakkında ve medya sektörü hakkında size yardımcı olabilirim

karadağ,montenegro,karadağ'da iş kurmak,
2019-12-24 01:09:16

Bir çok farklı medya kuruluşunda editör, yazar, dijital kanallar sorumlusu olarak çalıştım. Basın kartı sahibiyim. Bu sektörden size bilgi verebilirim. Son 3 yıldır Karadağ/Montenegro ile ilgiliyim. Bu ülkeye sık sık gidiyor ve burada çeşitli işler yapıyorum. Yaklaşık 1,5 yıldır www.karadaghayat.com isimli haber sitesini kurucu editör ve imtiyaz sahibi olarak yönetiyorum.


Gorusler

25 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

24-12-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Sadi Aydın
Youtube İçerik Üretimi
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Cihan Karamik
İletişim becerileri, girişimci iş planı hazırlama, sunum teknikleri
(1)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Emre Balıca
Ekonomi, Forex, Sigortacılık
(0)
20 TL /dakika
Görüşme talep et