Profil

Yusuf Kılıç

Karadağ/Montenegro hakkında her soruyu, medya sektörü hakkında merak ettiklerinizi yanıtlamaya hazırım.


Bir çok farklı medya kuruluşunda editör, yazar, dijital kanallar sorumlusu olarak çalıştım. Basın kartı sahibiyim. 10'a yakın eğitim tecrübem ve buralardan kazandığım sertifikalarım var. Daha önce bir medya sitesi kuruculuğundan başarılı bir şekilde çıkış yaptım. Son 3 yıldır Karadağ/Montenegro ile ilgiliyim. Bu ülkeye sık sık gidiyor ve burada çeşitli işler yapıyorum. Yaklaşık 1,5 yıldır www.karadaghayat.com sitesini kurucu editör ve imtiyaz sahibi olarak yönetiyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Karadağ/Montenegro hakkında ve medya sektörü hakkında size yardımcı olabilirim

Dijital medya,Medya İlişkileri,medya okuryazarlığı, iletişim, medya,Medya planlama,Sosyal medya,Yeni medya,karadağ,montenegro,karadağ'da iş kurmak,karadağ'da yaşam,montenegro hakkında bilgi,
2019-12-24 00:58:32

Karadağ / Montenegro hakkında merak ettiğiniz her şeyi yanıtlamaya hazırım. Karadağ'da yaşamak, iş kurmak, oturum almak, sektörler, bağlantılar bu soruların tümüne yanıt verebilir, yardımcı olabilirim. Ayrıca, mesleğim olan medya sektörü ile ilgili ihtiyacınız olan tüm soruları bana sorabilirsiniz. Basın kartı sahibiyim. 3 yıldır Karadağ'a gidiyor, burada çeşitli işler yapıyorum.


Profil

Karadağ/Montenegro hakkında ve medya sektörü hakkında size yardımcı olabilirim

karadağ,montenegro,karadağ'da iş kurmak,
2019-12-24 01:09:16

Bir çok farklı medya kuruluşunda editör, yazar, dijital kanallar sorumlusu olarak çalıştım. Basın kartı sahibiyim. Bu sektörden size bilgi verebilirim. Son 3 yıldır Karadağ/Montenegro ile ilgiliyim. Bu ülkeye sık sık gidiyor ve burada çeşitli işler yapıyorum. Yaklaşık 1,5 yıldır www.karadaghayat.com isimli haber sitesini kurucu editör ve imtiyaz sahibi olarak yönetiyorum.


Gorusler

1 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

24-12-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Erdinç Çil
Gümrük, lojistik, dış ticaret, denetim, aeo, sonradan kontrol, danışman,eğitmen
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Mehmet Terzioğlu
Bilişim Teknolojileri
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et
Erdi Kudu
ASP.net ,Sharepoint,Project Server/Online
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et