Profil

Okan Dedeoğlu

Dijital dünyada bir ürününüzü, hizmetinizi sunmak istiyorsanız ve iyi gelirler elde etmek istiyorsanız, sizin bütçenize göre en iyi reçeteyi yazabilirim. Ayrıca Linkedin, Twitter, Google adwords eğitmeniyim.


15.06.1973 Van’da doğdu. İlkokulu i Elazığ ve İzmir’de 3 ayrı ilkokulda 5 ayrı öğretmenle okudu. Orta Okulu Balçova Lisesinde, Liseyi de İnönü lisesinde tamamladı.Lisans eğitimini 1994’de İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği bölümünde yaptı.Yüksek Lisans eğitimini 1998 Dokuz Eylül Üniversitesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Pazarlama bölümünde tamamladı.Evli, bir çocuk sahibidir. Lisans eğitimini 1994 İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği olarak yaptı. Yüksek Lisans eğitimini 1998 Dokuz Eylül Üniversitesi , İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Pazarlama bölümünde tamamladı. 1990-1993 Arasında Levent Kırca Tiyatrosunda: Hangi Yüzle ve Gereği Düşüldü Oyunlarında, Olacak O Kadar TV programlarında oyunculuk yaptı. 1993-1994 Mina Trading A.G. İsviçre’de Genel Koordinatörlüğü yaptı. Toptan gıda satışı ve dağıtımı alanlarında Koordinasyon ve pazarlama analizleri hazırladı. Tüm İsviçre’ye yayılan satış ağı kurudu. 1994-1999 Eltutanlar Ltd. Şti. İzmir’de Genel Müdürlük yaptı. Beyaz eşya ve mobilya satış mağazalar zincirinde koordinasyon dağıtım satış ve pazarlama araştırmalarını yaptı. Mağaza sayısı iki olan şirketin mağaza sayısı on ikiye çıkarttı. 1999 İzmir'de Dedeoğlu Bilgi İşlem Ltd. Şti’ yi kurdu. Ulusal ve Uluslararası bir çok ödül aldı ve bir çok uluslararası proje yönetti. Sektöre bir çok özgün marka kattı. Şuan 2 sektörde çalışmaktadır. Türkkep Başvuru Merkezi olarak: KEP,E-fatura, E-defter, E-arşiv vs. , Yeni Gelecek Medya ve Yeni Gelecek Akademi markasıyla ‘ dijital pazarlama alanında eğitimler ve danışmanlıklar yapmaktadır. TBD-İzmir Genel Kurul Delegesi, Disiplin Kurulu Başkanı, Ebilsad Başkan Yardımcılığı, E-parti Kurucu Üyesi, Bilişim Hukuku Kurultayı Yürütme Kurulu Üyesi, Engelsiz Bilişim Platformu Yürütme Kurulu Üyesi, İnternet Kurulu Danışmanı (BTK), bi’FikrinOlsun Kurucu, Global Game Jame İzmir Kurucu, E-Dönüşüm Uzmanı, Linkedin Twitter Eğitmeni, Tiyatrocu, Dalgıç, Kaptan, Şair, Baterist

Uzmanlık Alanları


Profil

Profil

Profil

Önce ne yapmak lazım?

Sosyal medya pazarlama,
2017-01-03 03:58:59

Binlerce seçenek ve değişkenden sizin kısa ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanız için sırayla ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Reçete bende buyrun:).


Profil

Twitter, İnstagram, Facebook, Linkedin ile para kazanılabilir mi?

Sosyal medya pazarlama,
2017-01-03 04:06:00

Kocaman bir evet.Ama tabi ki yol var yordam var.İşinize göre,hedefinize göre hareket etmek şart.


Profil

E-Dönüşüm Danışmanlığı

e-dönüşüm,
2019-06-24 13:44:43

Bu sektöre girmeyi düşünüyorsanız hiç beklemeyin hemen balıklama dalın. Önce yapmanız gereken tek şey benimle konuşmak hem kariyer tarafında, hemde yatırımcı tarafda öğrenmeniz gereken tüm tecrübelerimi sizlere 1-2 saatte aktarabilirim. Sonrasında bu uçsuz bucaksız sektörde keyifle yol alabilirsiniz.


Gorusler

3.33 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
4

Görüşmeler

0

Yorumlar

30-12-2016 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Müfit Yılmaz Gökmen
Hollanda'da serbest çalışan olma ve iş bulma
(0)
50 TL /dakika
Görüşme talep et
Yusuf Kerim Özal
İngilizce öğrenmenin püf noktaları, akıcı bir aksana sahip olmak gerekenler
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Turhal
3d tasrım ve çizim ile proje bazlı asistanlık ve teknik destek
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et