Profil

Umut Unlu

Sırf "iş" olsun diye.... Dünyanın en pahalı, en hareketli,en geniş kitleli mecrasıdır E-ticaret..."hapşu" dersiniz, milyonlarca kişi "çok yaşa" der. Kalp cerrahlarıyla aynı stres seviyesinde milyon dolarlık operasyonları yönetirken öğrendiğim herşeyi burada paylaşıyorum. Sırf "iş" olsun diye. Sırf okuyanlar daha fazla para kazanıp, daha az kaybetsinler diye... KAHVENİ ALDIYSAN BAŞLAYALIM


Hava, Su, Yemek ve E-ticaret... işte 2020 yılının sıralaması. "G.A.F.A. nereye biz oraya" tipik bir şarkı sözünün devşirmesi değil, bundan sonra gidilmesi gereken yolun ta kendisi. (G)oogle - (A)pple - (F)acebook - (A)mazon gibi devlerin ibretlik hikayesi. Bizlerde e-ticaret profesyonelleri olarak "Amerikayı yeniden keşfetmeyeceğiz" ama E-ticaret, Dijital Pazarlama, İş Zekası ve İş Geliştirmenin birbiriyle muhteşem uyumunu keşfedeceğiz. Peki ben kimim? Eticarete dair umutlari olan ve bu umutlarin ünlü olacagini hayal eden birisidir... Danışman, mentor, yönetici olarak şu ana kadar dahil olduğu 12 adet start-up vardır. E-ticaret konusunda birçok platformda ve Umutunlu.com'da röportajları, demeçleri, makaleleri yayınlanmıştır. İlk defa hayata geçmiş birçok inovasyona imza atmış veya ilham vermiştir. Önde gelen üniversitelerde ve profesyonel e-ticaret platformlarında, e-ticaret eğitimleri ve seminerler vermiş, birçok e-ticaret panelinde moderatör-konuşmacı olarak yer almıştır. Geliştirdiği sunum tekniğiyle, PowerPoint vb yerine, GreenBox, AR, prodüksiyon firmaları ile çalışmaları sonucu, sahnedeki kendisi ile videodaki kendisinin interaktif sunum yaptığı eğlenceli, bilgi dolu, trend ve çarpıcı sunumlara imza atmıştır. Şu anda Dünya'nın en büyük 4. Sosyal ağı olmaya aday gösterilen E-ticaret Sosyal Ağı Basefy'ın CEO'luk görevini yürütmektedir.

Uzmanlık Alanları


Profil

E-ticaret, Dijital Pazarlama, İş Zekası ve İş Geliştirmenin birbiriyle muhteşem uyumunu keşfedin.

Dijital pazarlama,Eticaret,Kullanıcı Deneyimi,is zekasi,is gelistirme,UI,
2016-11-11 00:27:50

Milyon dolarlık operasyonları yönetirken öğrendiğim her şeyi burada paylaşıyorum. Sırf "iş" olsun diye. Sırf okuyanlar daha fazla para kazanıp, daha az kaybetsinler diye... Hava, Su, Yemek ve E-ticaret... işte 2020 yılının sıralaması. "G.A.F.A. nereye biz oraya" tipik bir şarkı sözünün devşirmesi değil, bundan sonra gidilmesi gereken yolun ta kendisi. (G)oogle - (A)pple - (F)acebook - (A)mazon gibi devlerin ibretlik hikayesi. Bizlerde e-ticaret profesyonelleri olarak "Amerikayı yeniden keşfetmeyeceğiz" ama E-ticaret, Dijital Pazarlama, İş Zekası ve İş Geliştirmenin birbiriyle muhteşem uyumunu keşfedeceğiz.


Gorusler

41.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

11-11-2016 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Hüseyin Altop
Gayrimenkul yatırımı için İzmir iline istinaden herşeyi danışabilirsiniz.
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et
Furkan Özcan
Fikrinizi hayata geçirmek, işinizi geliştirmek için doğru iş modeli
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et
Sait Orhan
.Net platformu ve SQL Server üzerinde yazılım geliştirme
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et