Profil

Talha Apak

Vergi/Dış Ticaret/Muhasebe Danışmanlığı...


İlk öğrenimini Malatya’da, orta öğrenimini İstanbul Sultanahmet Ticaret Lisesi’nde tamamladı. 1985 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. 1986-87 yıllarında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe-Denetim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı. Serbest meslek faaliyetinin dışında, özel eğitim kurumlarında Muhasebe ve Denetim dersleri verdi. Ayrıca çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak Finansal Yönetim, Dış Ticaret ve Vergi dersleri verdi. 1999 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatını sınavla alarak, 01.01.2000 tarihinden itibaren Yeminli Mali Müşavir olarak serbest meslek faaliyetini sürdürmekte olup, 2013 yılında Kamu Gözetimi Kurumu (KGK) ndan almış olduğu belge ile Bağımsız Denetçi yetkisine sahip olmuştur. Ulusal basında, çeşitli gazete ve hakemli dergilerde vergi, muhasebe ve dış ticaret konularında yayımlanmış makaleleri bulunmakta olan APAK, ayrıca ulusal radyo ve televizyonlarda vergi ve sosyal güvenlik konularında programlara konuşmacı ve yorumcu olarak katılmaktadır. Talha Apak, 1960 Doğumlu olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Türk vergi mevzuatı, dış ticaret ve kambiyo mevzuatı ile muhasebe uygulamaları.

Vergi/Dış Ticaret/Muhasebe Danışmanlığı...,
2018-05-17 16:53:04

Yeminli Mali Müşavir olarak sürdürmekte olduğum danışmanlık ve denetim hizmetlerimin yanı sıra, çeşitli gazete ve dergileri de vergi/dış ticaret/iş hukuku ve sosyal güvenlik alanlarındaki makale ve yazarlık yapmaktayım. Teorik bilgilerimi mesleğimin pratiği ile birleştirerek yatırımcılara, vergi mükelleflerine, yöneticilere ve ihtiyaç sahibi kişilere uzman olduğum konularda faydalı olmak isterim.


Profil

Mali Müşavirlik/Vergi/Dış Ticaret/Muhasebe...

Yeminli Mali Müşavirlik hizmetleri/Vergi/Dış Ticaret/Muhasebe Danışmanlığı,
2018-05-22 13:44:31

Yeminli Mali Danışmanlık çerçevesinde; vergi, sosyal güvenlik, iş hukuku, dış ticaret ve muhasebe mevzuatı ve uygulamaları hakkında danışmanlık ve çözümler...


Gorusler

50 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

0

Yorumlar

17-05-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Leyla Ayşe Özel
Startuplarda Strateji Oluşturma ve İşi Yürütme
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Uraz Yekeler
Şirketleşme, Girişimcilik, Yeni İş Geliştirme
(0)
83 TL /dakika
Görüşme talep et
Adnan Sucuka
Enerji Üretimi, yöneticilik
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et