Profil

Sarp Uzer

Dijital Pazarlama, E-ticaret danışmanı, Eğitmtici, Start-Up Mentor


20 yıldan fazladır Dijital Pazarlama ve e-ticaret alanında tecrübe sahibiyim. Kendi e-ticaret girişimlerim ve daha yönetimi üstlendiğim dijital reklam ajansı sayesinde geniş bir bilgi ve tecrübeye sahip oldum. Sosyal Medya, E-ticaret sitesi, reklam ve yönetim süreçlerinde strateji oluşturma, reklam yönetme ve analizleri konusundaki tecrübelerimle firmaların hızlıca doğru rotaya girmeleirni sağlıyorum. Meta tarafından alınmış lider eğitmen sertifikamla birlikte Meta ve dijital pazarlama eğitimleri veriyorum. Aynı zamanda girişim ekosisteminde 7 senedir aktif olarak mentorluk yapmaktayım.

Uzmanlık Alanları


Profil

Dijital Pazarlama, girişim mentorluğu ve E-ticaret

Sosyal medya pazarlama,Dijital pazarlama,Facebook reklamları,Youtube reklamları,Girişimci Mentorluğu, ONLİNE PAZARLAMA PAZARLAMA PAZARLAMA STRATEJİSİSOSYAL MEDYA SOSYAL MEDYA DANIŞMANI SOSYAL MEDYA PAZ,Girişimcilik, İş Planı, Pazarlama, Müşteri Doğrulama, İş Geliştirme,adwords reklam,E-ticaret ,E-ticaret danışmanlığı,Dijital Pazarlama Danışmanı,
2018-08-11 13:34:41

Senelerce kendi girişimlerini yapmış bir kişi olarak; Girişiminizin hangi noktaların hayati önem taşıdğını. Yapılması ve yapılmaması gerekenleri, işinizin/fikrinizin pazarlama stratejisinin ne olması gerektiği hakkında benden fikir alabilirsiniz.


Gorusler

50 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

09-08-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Fatih Mert Saçar
Sınav Koçluğu / Eğitim Danışmanlığı
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Melis Hazal Karagöz
Finans, kripto para haberlerinin yatırıma etkileri,diksiyon,sunum teknikleri
(0)
50 TL /dakika
Görüşme talep et
Ş. Nezih Kuleyin
Girişimciler İçin Mentörlük, Yönetim Danışmanlığı, Koçluk
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et