Profil

Ömürden Sezgin

Marka Mühendisi/Danışman


2004 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 2007'de de ODTÜ Bilişim Yönetimi yüksek lisansını tamamlamıştır. 2004-2006 yılları arasında Robert Bosch’ta iş geliştirme mühendisi, 2007-2012 yılları arasında Marka Danışmanı olarak çalışan Sezgin; 2012- 2018 yılları arasında da Türkiye'nin lider alışveriş sitesi n11.com'un kurucu marka müdürü olarak görev yapmıştır. Kendini “Marka Mühendisi” olarak tanımlayan Sezgin, ortağı olduğu Goodjob araştırma ve danışmanlık firmasında, Türkiye’den güçlü markalar yaratmak adına danışmanlık yapmaktadır. Bilgi ve tecrübenin paylaştıkça değerlendiğine olan inancı nedeniyle, markalaşma, e-ticaret , girişimcilik ve dijital pazarlama konuları üzerine konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılmakta, İTÜ Çekirdek ve Girişim Hareketinde eğitmen ve girişimci mentörlüğü yapmaktadır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Markalaşma ve Stratejik Pazarlama / E-ihracat

Dijital pazarlama,Eticaret,Markalaşma, ONLİNE PAZARLAMA PAZARLAMA PAZARLAMA STRATEJİSİSOSYAL MEDYA SOSYAL MEDYA DANIŞMANI SOSYAL MEDYA PAZ,stratejik pazarlama,İş geliştirme ,e-ihracat,
2018-12-02 09:12:37

Ne satarsanız satın en önemli ürününüz markanız. Yıllarca markalar ve e-ticaret üzerine çalışan bir profesyonel olarak Türkiye'den çıkacak markalar için tecrübelerimi paylaşıyorum. Bunu bir memleket meselesi olarak da görüyorum, çünkü inanıyorum ki Türkiye'de gelecek markalarıyla gelecek!


Profil

Markalaşma ve Stratejik Pazarlama / E-ihracat

Dijital pazarlama,Eticaret,Markalaşma,
2018-12-02 09:23:45

Türkiye'de Gelecek Markalarıyla Gelecek. Buna inanıyor, bunun için 15 yıldan fazla paylaşıyor, çalışıyor ve fikir üretiyoruz. Onlarca markaya strateji ve dijital markalar yaratma tecrübesini yeni markaların hayata geçmesi ve gelişmesi için paylaşıyorum.


Gorusler
Asya Çağlar 25-03-2020 13:11
Çok değerli görüşlerini detaylı olarak benimle paylaştı. Marka kimliği, kişiliği üzerine çalışmamın gerekliliğini fark ettim. Gerek bilgisiyle gerekse bilgilendirmesiyle çok verimli bir görüşme oldu. Teşekkür ederim.

50 TL /Dakika

(1)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
3

Görüşmeler

1

Yorumlar

05-11-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Arzu Atasoy
Yetişkin Eğitimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Proje Yönetimi, Eğitim Yönetimi
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Efrah Ceyhan Atacan
Franchise Sistemi Kurma ve Geliştirme
(0)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Hasan Deniz
SEO - Arama Niyeti Modelleme nasıl yapılır?
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et