Profil

Murat Esen

AVUKAT-ARABULUCU-BAĞIMSIZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ-İNSAN KAYNAKLARI- MENTOR


1986 yılında başlayan hukuk deneyimine sahibim.Şirketler Hukuku,Sermaye Piyasası Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere hukuk danışmanlığı ve arabuluculuk yapıyorum.Girişim sermayesi ve startup projeleri,şirket birleşme ve devralmaları,insan kaynakları uygulamalarına hukuk danışmanı olarak katkıda bulunuyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Genel Hukuk Danışmanlığı Sermaye Piyasası-Ticaret-Girişim Sermayesi-İş Hukuku

Şirketler hukuku,İŞ hukuku,sermaye piyasası hukuku,Girişimci danışmanlığı,Girişim sermayesi,Şirket birleşme ve devralma,İŞ GELİŞTİRME MENTÖRLÜĞÜ,İnsan Kaynakları Yönetimi ,Arabuluculuk,Girişimcilik, işletme yönetimi, start-up,Avukatlık,
2020-02-11 17:19:20

Genel Hukuk Danışmanlığının yanı sıra özellikle sermaye piyasası hukuku,ticaret hukuku,girişim sermayesi hukuku ve iş hukuku konularında bilgi ve deneyimlerimi paylaşabileceğim gibi şirket birleşme ve devralmaları,startup faaliyet ve girişimci adaylarına destek olabilirim.İş Hukukuna dayalı insan kaynakları uygulamaları ve genel hukuk ve iş hukuku konularında arabuluculuk katkısı verebilirim.


Gorusler
Asya Çağlar 26-03-2020 16:47
İşveren ve çalışan hak ve sorumluluklarına dair detaylı bilgiler için çok teşekkür ederim. Çok faydalı bir görüşme oldu...
Burç Ersoy 15-06-2020 15:44
Muhammed Çelik 11-07-2020 01:17
Çok nazik ve ilgili bir uzman. Hali hazırdaki Samsung firması ile THH davam konusunda yapmam gerekenler hakkında bilgi almak istedim çok yardımı dokundu. Böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler.
Muharrem Yılmaz 24-12-2020 14:35
Çok yardımcı oldu. Değerli bir insan. Hukuk sisteminin fiiliyatta da nasıl işleyeceği ile ilgili detaylı bilgi verdi. Kafama takılan birçok konuyu netliğe kavuşturdu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ücretsiz

(4)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
16

Görüşmeler

4

Yorumlar

28-01-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Şahin Erdoğan
Yazarlık Danışmanlığı,Metin Geliştirme,İçerik Yönetimi,Ana Kurgu.Eser yaratımı
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et
Çağrı Bülbül
Satış, Satış Koçluğu, İkna, Müzakere, KOBİ ve Girişimciler
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Kutay Gözgör
Finansal Piyasalar,Döviz,Altın,Hisse,Hedging
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et