Profil

Eda Malkav

Uzman Klinik Psikolog-Psikoterapist


Psikoloji lisans mezunuyum. Bir çok alanda: klinik, nöropsikoloji, insan kaynakları, eğitim ve gelişim alanlarında stajlarımı tamamladım ve özel eğitimde psikolog olarak görev aldım. TEGV ve KAÇUV gibi vakıflarda gönüllü olarak çocuklarla birlikte yürütülen çalışmalara katıldım. Bu süreçte aldığım eğitimlerle lisans eğitimimi ve tecrübelerimi destekledim. Üniversitedeki öğrencilerin beklentileri ve toplumsal cinsiyet-homofobi konularında araştırma ve projelerim oldu. Sonrasında özel bir lisede psikolog olarak çalışma hayatıma devam ederken bir yandan da klinik psikoloji alanında masterımı tamamladım. Şuanda Armoni Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde uzman klinik psikolog-psikoterapist olarak görev almaktayım. Aynı zamanda Milliyet-Pembenar sayfasında ruh sağlığı alanında yazılar yazmaktayım. Kariyer hedefim, meslek eğitimimi en iyi sekilde devam ettirerek daha da iyi bir klinik psikolog ve psikoterapist olma yolunda ilerlemek, psikoloji bilimine katkıda bulunmak ve de çok fazla insana hem bireysel danışmanlık anlamında hem de yazdıklarımla ulaşmak.

Uzmanlık Alanları


Profil

Ruh Sağlığı, Eğitim,

depresyon,fobi,anksiyete,takıntılar,öfke,dehb,çocuk gelişimi,travma sonrası stres bozukluğu,sınav kaygısı,sınava hazırlık,MOTİVASYON VE BAŞARILI OLMAK,stres yönetimi,
2018-07-16 13:25:07

Psikiyatrik-Psikolojik rahatsızlıkları, ruh sağlığı ile ilgili her türlü konu ve kendinizle ilgili çıkmazlar konusunda gerekli tavsiye ve yönlendirmelerde bulunmak amacıyla buradayım.


Gorusler

4.17 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

16-07-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Birol Cabadak
Kanal/bayi geliştirme, reorganizasyonu ve denetimi
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Enes Aktaş
Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı Desteği
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Metehan Yeşilyurt
SEO Danışmanlık hizmeti
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et