Profil

Mümin Erakbaş

Stratejik sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve dijital reklamlar konusunda 20'den fazla marka ile çalıştım, 8 yıldan fazla deneyim sahibiyim.


Ege Üniversitesi İşletme MBA programını tamamlayan Mümin Erakbaş, 2000’li yıllardan beri dijital dünyanın çeşitli bölümlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çeşitli firmalarla sosyal medya ve dijital pazarlama üzerine projeler yürütmüş ve danışmanlık hizmeti vermiştir. 2012 yılı itibariyle Nöromedya Dijital Pazarlama’nın kuruluşunda yer almış ve tüm çalışmalarını kurumsal bir çatı altında toplamıştır. Nöromedya kimliğiyle dijital dünyada faaliyetlerine 2018 yılı Haziran ayına kadar devam etmiş, bu tarihten itibaren ajans ile yollarını ayırarak yeni sulara yelken açmıştır. Halen kişisel olarak danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda uzmanlık alanı olan sosyal medya ve dijital pazarlama gibi konularda ücretli – ücretsiz eğitimler vermekte, seminerlere katılmaktadır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Stratejik Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması,Sosyal Medya Danışmanı ,sosyal medya eğitmen,sosyal medya reklam,sosyal medya stratejist,Sosyal Medya Uzmanlığı,Dijital pazarlama,Dijital Reklam ,
2020-09-28 23:54:30

Stratejik sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve dijital reklamlar, dijital kampanyalar konusunda 20'den fazla marka ile çalıştım, 8 yıldan fazla deneyim sahibiyim.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

28-09-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Emre Güney
Dijital Pazarlama, E-Ticaret, Analytics, Conversion Optimizasyonu, Growth
(0)
6 TL /dakika
Görüşme talep et
Mustafa Yoncacılar
Enerji Verimliliği, Enerji Danışmanlığı, Enerji Kimlik Belgesi ve Makine Müh.
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Sibel Kınak
Yetenek Yönetimi, Kariyer Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Eğitim
(2)
17 TL /dakika
Görüşme talep et