Profil

Hakan Acar

Yalın Dönüşüm Koordinatörü-Uçak Mühendisi-Danışman-Mentor


1978 Almanya, Hannover doğumluyum. Alman disiplini ve İTÜ Uçak Mühendisliği mezuniyetim sonrası 2003’te Rözmaş Chuo Otomotiv Yay San.A.Ş.’de Japonlar ile çalışma hayatına başlamamın iş ve sosyal hayatımda daima değer odaklı, disiplinli ve programlı olmama önemli katkılar sağladığını düşünüyorum. 2005 yılında Uzel Otomotiv Sistemleri A.Ş’de başlayan ve Stoeger Silah Sanayi A.Ş’de devam eden kariyerime farklı endüstri ve kültürlerde üst düzey yönetici olarak rol almanın kriz yönetimi, finansal operasyon yönetimi ve organizasyonel gelişim alanlarında sağladığı kazanımlar sayesinde 2012 yılında kendi şirketim olan Vıalpha Mühendislik Dış Ticaret Ltd.Ştı.’de faaliyette bulunduğum farklı alanlarda başarılar elde ettim. 2016 yılı Rözmaş Çelik Otomotiv Yay San. A.Ş ve 2017 yılından bu yana da Friterm Termik Cihazlar San. A.Ş.’de yalın dönüşüm, dijital dönüşüm, agile (çeviklik), operasyonel mükemmellik, tedarik zinciri yönetimi, strateji ve iş geliştirme, proje yönetimi konularında derinlemesine uzmanlık kazandığım bir sürece halen değer üretmekteyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

İş Hayatı-Liderlik-Operasyonel Mükemmellik

• Kriz Yönetimi,Yönetim Danışmanlığı,Dijital Danışmanlık,Operasyonel mükemmellik,Yalın dönüşüm,İş Geliştirme,Girişimcilik,
2020-12-05 23:13:28

Hakan Acar, Almanya doğumlu olan, İTÜ mezunu bir uçak mühendisidir. Çalışma hayatına Japonlarla başladı. Birçok farklı sektörde ve kültürde üst düzey yönetici olarak çalıştı. Yılların getirdiği iş tecrübesiyle birlikte kriz yönetimi, operasyonel mükemmellik, yalın dönüşüm, yönetim & liderlik konularında danışmanlık ve eğitimler vererek "değer" kavramını hayatlara entegre etmektedir.


Gorusler

16.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

05-12-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Mehmet Gürarslan
Yaşam ve İş Koçluğu, Kurumsal ve Bireysel Mentorluk
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Gözde Barlık
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya'da Nasıl Öne Çıkarsınız?
(0)
13 TL /dakika
Görüşme talep et
Ebru Körpeağaç Gök
Kurumsal ve Ticari Bankacılık Ürünleri, Dış Ticaret Finansmanı, Risk Yönetimi
(0)
15 TL /dakika
Görüşme talep et