Profil

Güler Pınarbaşı

Özellikle zaman çizgisi, eşzamanlar ve paralel zamanlar konusunda çalışıyorum. Geçmiş, şimdi ve gelecek zaman üzerinde duygusal endişe, kaygı, beklenti ve korkulara bakarak, rehberlik almak, değişim dönüşüm yaratarak duygusal şifa teknikleri kullanmaktayım. Hipnoz, nefes, dönüşüm şifası üzerine üçüncü gözü açmak uyguladıklarım farkındalık konularıdır.


Bütünlük bilincine yönelik 3.Göz adıyla dergi çıkartıyorum. www.3gozdergisi.com Farkındalık eğitmeniyim. Farkındalık tüm duyularımızı etkin kullanmamızı sağlayarak, bilinçdışımızda bulunan gerekli bilgileri hatırlatır! Dönüşmesi gerekenler dönüştürülür. Özellikle hipnoz ile terapi, geçmiş (reresyon), ve gelecek (progresyon) zaman yönetimi uzmanlık alanım.

Uzmanlık Alanları


Profil

Geçmiş ve geleceğe dayalı öngörüleri anlama ve yorumlama becerisini geliştirmek

Hipnoz,regresyon terapisi,Progresyon,yaşam koçluğu,sağlık danışmanlığı,zaman yönetimi ,koçluk, kişisel gelişim, kişilik envanteri,
2018-02-07 13:46:47

18 yıldır farkındalık ve hayatın anlamı üzerine araştırmalar yapmaktayım. Mananın maddedeki görünümü, maddenin manadaki yansıması üzerine. Kendi iç dünyamda gelişen bu olayları çözümlemek, öğrenilebilir, uygulanabilir, anında gelişimin görülebilir olması beni heyecanlandırdı. Bütüncül yaklaşım bilgileri içerikleriyle yayıncılığa da girdik. www.3gozdergisi.com adında bir alanda paylaşmaktayız.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

02-02-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ceren Şen
Dijital pazarlama, E-mail marketing
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Hakkı Vakur Yılmazyiğit
Çelik Kontrüksyon Prefabrik Binalar problemlerinizin hızlı çözümü
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et
Hakan Acar
İş Hayatı-Liderlik-Operasyonel Mükemmellik
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et