Profil

Furkan Tuna

Birikim & Finansal Okuryazarlık Danışmanı


İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra kariyerime Deloitte şirketinde denetçi olarak başladım. Sonrasında sırasıyla Yıldız Holding, Engie ve IQVIA firmalarında finans departmanlarında yönetici olarak görev yaptım. 11 yıllık bu süreçte hem finans alanında önemli tecrübeler elde ederken aynı zamanda birikim ve yatırım alanında da önemli tecrübeler edindim. Bu birikimlerimi sizlere aktarmak ve birikimlerinizi nasıl daha iyi yönetebilirizi konuşmak için bu platformdayım. NOT: Burada yer alan görüşler ve görüşmede verilen fikirler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Birikim&Tasarruf, Gayrimenkul, Arsa, Tarla, Döviz, Altın, Fon

Finansal modelleme, finans yönetimi,Emlak & Gayrimenkul,Finansal raporlama-analiz, mali işler, iç denetim, finansal süreçlerin iyileştirilmesi, bütçe, yasal,finansal yönetim,Finansal Piyasalar,Yatirim ,Finansal raporlama ,Finans Piyasası, değer tespiti, gayrimenkul değerleme, proje değerleme,Gayrimenkul Danışmalığı,Finansal Özgürlük,Finansal Okuryazarlık ,Finansal danismanlik,Finansal Analiz ,birikim,
2023-12-01 15:29:06

-11 yıllık Global Finans şirketi deneyimi -İstanbul Uni. İşletme ve Bahçeşehir Üni. MBA, -Döviz,altın,gayrimenkul,hisse ve fon piyasaları bilgisi, -Birikim ve yatırım uzmanlığı, -Amacım bu edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşmak ve kişiliğinize uygun doğru yatırımı yapmanıza yardımcı olmak. -Birikim yapma sıkıntısı yaşayanlara da nasıl birikim yapabilecekleri hakkında bilgi vermek. NOT: Burada yer alan görüşler ve görüşmede verilen fikirler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.


Gorusler

25 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

29-11-2023 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Beste Uyanık Kapukaya
Finans, Ekonomi, Kriptopara
(1)
417 TL /dakika
Görüşme talep et
Berna Babacanlı
Pazaryerleri İçin Dönüşüm Optimizasyonu
(0)
58 TL /dakika
Görüşme talep et
Soner Soyuslu
Gayrimenkul Yatırım Fonları ve Girişim Sermayesi Yatırım Fonları
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et