Profil

Celal Erdoğdu

Gayrimenkul Değerleme (Ekspertiz) & Yatırım Danışmanlığı


Türkiye'de SPK'dan "Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı"na ve Birleşik Krallık'tan "Değerleme Uzmanlığı" lisanslarına sahibim. 2005 yılından bu yana kurucu ortağı olduğum "gayrimenkul değerleme şirketinde" değerleme uzmanlığı görevini icra ediyorum. Gayrimenkul geliştirme üzerine hazırladığım tezimle, MBA yüksek lisansına sahibim. Tüm Türkiye'de bireylerin ve kurumların gayrimenkul yatırımlarında, karar alma süreçlerinde hazırladığım raporlarla ve danışmanlıkla destek veriyorum. Yatırım sürecinizde karar alabilmeniz için; gayrimenkul alırken, kiralarken veya satarken gayrimenkul hakkında size teknik destek sağlayabilirim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Gayrimenkul Değerleme (Ekspertiz) & Yatırım Danışmanlığı

Emlak Değerleme,Gayrimenkul Değerleme,Gayrimenkul değerleme,banka ekspertiz ve yasal süreçleri,gayrimenkul planlama ,Gayrimenkul ,gayrimenkul eksperi,Gayrimenkul yatırımı ,Banka Eksperi,
2019-10-23 10:28:49

Tüm Türkiye'de bireylerin ve kurumların gayrimenkul yatırımlarında, karar alma süreçlerinde hazırladığım raporlarla ve danışmanlıkla destek veriyorum. Yatırım sürecinizde karar alabilmeniz için; gayrimenkul alırken, kiralarken veya satarken gayrimenkul hakkında size teknik destek sağlayabilirim.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

23-10-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Mehmet Erdem Tokuş
Kosgeb Girişimcilik Proje Hazırlama
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Adnan Sucuka
Enerji Üretimi, yöneticilik
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et
Sadi Aydın
Youtube İçerik Üretimi
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et