Profil

Mehmet Ulusal Sağ

Orta ve üst düzey yöneticiler ile yönetici adaylarına yönelik ''Teknoloji Çağında Değişen Yönetim ve Liderlik Anlayışı'' ile KOBİ'lere yönelik ''Bankalarla çalışma stratejileri, yapılan hatalar ve korunma yolları'' hakkında bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum.


1971, Ankara doğumludur. Özel bir bankanın açmış olduğu teftiş kurulu sınavlarında başarılı olarak girdiği finans sektöründe 1997-2014 yılları arasında çeşitli pozisyonlarda yöneticilik ve eğitmenlik yapmış, ödüller kazanmıştır. Sabancı Üniversitesi'nde düzenlenen Sabancı Holding'e bağlı şirketlerin 2015 yılı sonrasına ait stratejilerinin tartışıldığı beyin fırtınasına (SA 15+) ismen davet edilmiştir. ICF onaylı yönetici ve takım koçluğu sertifikasına sahip olup, üniversitelere ve kurumlara yönelik eğitimler üzerinde çalışmaktadır. Çeşitli şirketlerde finansal danışman ve finansman müdürlüğü görevlerinde de bulunmuştur. İngilizce bilen Mehmet Ulusal Sağ evli ve 1 çocuk babasıdır. Rock ve klasik müzik dinleyip, piyano ve gitar çalmakta, tarih, tenis ve basketbol ile ilgilenmektedir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Yönetici ve Liderlik Gelişimi, Koçluğu ve KOBİ danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı,Liderlik ve Yönetici Koçluğu ,yönetim ve liderlik, mentörlük,Yönetici yetiştirme,YÖNETİCİ KOÇLUĞU,Liderlik, Karar Alma, Strateji, Çevik Yönetim,Yönetici değerlendirmesi,
2023-10-20 14:45:42

Yönetici ve liderlerin de ilaçlar gibi yan etkileri vardır. Bazı yöneticiler konuşma ve davranışlarıyla adeta başınızı döndürürken bazı yöneticiler ise yorgunluk, kaşıntı ve mide bulantısına yol açabilirler. Orta ve üst düzey yönetici tuzaklarına yakalanan yönetici ve liderler sadece kendilerine değil ailelerine, ekiplerine, şirketlerine ve sonuçta ülkelerine de zarar verirler. Hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı, toplum içinde hemen fark edilmenizi, herkes tarafından sevgi, takdir ve hayranlıkla takip edilmenizi sağlayacak, günlük hayatta kullanabileceğiniz duygusal ve kültürel zeka tekniklerini görecek, düşünce ve davranışlarınızı pozitif yönde değiştirmek için motivasyon artırıcı bir farkındalık yaşayacaksınız.


Gorusler

50 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

20-10-2023 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Kerem Enginar
Teknoloji Satın Alma Tavsiyeleri
(2)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Onur Tuğman
MARKA, PAZARLAMA, REKLAM, KİŞİSEL GELİŞİM
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Hatice Kolçak
Finans, Dolar, Altın, Borsa, Yatırım Fonları, Emlak, Konut, Ekonomi
(1)
300 TL /dakika
Görüşme talep et