Profil

Çağrı Bülbül

Satış, Satış Koçluğu, İkna ve Müzakere


15 yıldır ulusal ve global firmalarda satışın tüm alanlarında çalıştıktan sonra global bir firmanın Türkiye distribütörü satış müdürü olarak aktif iş hayatıma devam ediyorum. Buna paralel olarak, kişisel gelişim ve satış eğitimleri veriyorum. İlgi ve uzmanlık alanım satış, ikna, müzakere yöntemleridir. ICF ünvanlı bir koç olarak, yaşam ve satış koçluğu üzerine de ikinci bir kariyerim bulunuyor.

Uzmanlık Alanları


Profil

Satış, Satış Koçluğu, İkna, Müzakere, KOBİ ve Girişimciler

İleri Düzey Satış,Girişimcilik, Dijital pazarlama, Satış ve Pazarlama ,Çok Katlı Pazarlama, Doğrudan Satış, Dijital Kr,Doğrudan Satış,Satış Koçluğu ,Satış Kapatma Teknikleri,İkna Becerileri,Müzakere Yöntemleri ,
2021-03-07 13:56:34

Satış ekibi kurmak, doğru satış stratejilerini firmanıza entegre etmek ve satış kadrolarından en üst düzeyde faydalanabilmek için bana ulaşabilirsiniz. Global firmalarda edindiğim 15 yıllık bilgi birikimimi, KOBİ'ler ve girişimciler için kullanmaktayım. Satış performansını arttıracak yöntemlerden, satış eğitimlerine kadar tüm profesyonel destek imkanları için yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

25-10-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Mustafa Yıldırım
Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Necdet Kırmızıtoprak
IP Tabanlı Santral ve İletişim Çözümleri
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Orçun Kuyucuoglu
Büyüme, farklılaşma, iş modeli oluşturma, B2B'de satış taktikleri
(1)
6 TL /dakika
Görüşme talep et