Profil

Alper Gerçek

Dijital Dönüşümün Anahtarları ve Başarı için İpuçları


Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konularında 31 yıllık bir deneyime sahibim. Savunma alanında lider şirketlerden birinde görev yaptıktan sonra Mayıs 2019 itibariyle emekli oldum ve kendi şirketimde Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Eğitmeni olarak çalışmaya devam ediyorum. Son dört yıldır Dijital Dönüşüm konusunda çalışmaktayım. Yurt içinde yapılan birçok çalışmaya (TÜBİTAK Akıllı Üretim Sistemleri Teknoloji Yol Haritası,Sanayide Dijital Dönüşüm Platformu , 11.Kalkınma Planı hazırlık çalışmasında “Sanayide Dijitalleşme“ Çalışma Grubu gibi) katıldım. Emekli olduğum şirketin "Dijital Dönüşüm Yol Haritası" çalışmasının da koordinatörlüğünü yaptım. Yazarlarından biri olduğum “KOBİler için Dijital Dönüşüm Rehberi, Endüstri 4.0” başlıklı kitap Türkiye Bilişim Derneği yayınları arasında çıkmıştır. Aynı zamanda Profesyonel Kariyer, Değişim ve Yönetici Koçuyum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Dijital Dönüşüm, Dijital Fabrika, Endüstri 4.0, Mentorluk, Profesyonel Koçluk

Profesyonel Koçluk ,Dijital Fabrika,Endüstri 4.0,Dijital çözümler , mentorluk, ,Dijital Dönüşüm,
2019-10-15 10:16:40

Son dört yıldır Dijital Dönüşüm konusunda çalışmaktayım. Birçok çalışmaya (TÜBİTAK Akıllı Üretim Sistemleri Teknoloji Yol Haritası, Sanayide Dijital Dönüşüm Platformu, 11.Kalkınma Planı hazırlık çalışmasında “Sanayide Dijitalleşme“ Çalışma Grubu) katıldım. “KOBİler için Dijital Dönüşüm Rehberi, Endüstri 4.0” başlıklı kitabım Türkiye Bilişim Derneği yayınları arasında çıkmıştır.


Gorusler
Tümer Mert 18-10-2019 17:17
Eticarette niş pazarlama modelleri hakkında değerli bilgiler aldım. Tavsiye ederim.
Asya Çağlar 25-03-2020 16:35
Dijital dönüşüm konusunda ileriye dönük görüşlerini, süreçle ilgili düşüncelerini paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Görüşlerinden faydalanacağım.

10 TL /Dakika

(2)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
3

Görüşmeler

2

Yorumlar

11-10-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Serkan Acar
İleri Derece Satış Stratejileri, Kurumsal İletişim Becerileri
(0)
42 TL /dakika
Görüşme talep et
Duhan Portakal
Binalarda Yangın ve Can Güvenliği
(1)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Volkan Demir
Devlet Destekleri,Tübıtak, Kosgeb, Girisimcilik, Ticaret Bakanlığı, KVKK
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et