Telefon Görüşmesi Yapmak İçin Nasıl İstek Oluşturabilirim?

Aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
 
1. Üye Ol.
 
Eksperin üzerinden bir uzman ile telefon görüşmesi yapabilmeniz için  öncelikle üye olmanız gerekir. Tamamen ücretsizdir. Üye olup profilinizi tamamladıktan sonra platformumuz üzerinden arama yaparak istediğiniz eksperi bulabilirsiniz.
 
2. Uzmanını Bul.
 
Uzmanlar anahtar kelimelerle profillerini oluşturduğundan tıpkı bir google araması gibi arama kutucuğuna istediğiniz konuyu yazarak uzmanlara ulaşırsınız. Veya kategoriler bölümünden istediğiniz konu başlığını seçtiğinizde o konuyla alakalı uzmanlar sıralanır. Ayrıca uzmanları favorilerinize alabilir daha sonra tekrar sayfalarına gidebilirsiniz.
 
3. Görüşmeyi Ayarla.
 
Sizin için uygun uzmanı bulduktan sonra uzmanın profilinde yer alan “Görüşme Talep Et” butonuna basarak istekte bulunabilirsiniz. Daha sonra aşağıda yer alan detayları belirtmeniz gereken “Arama Detayları” sayfasına yönlendirileceksiniz.
 
  • Arama Sebebi. Çözmek istediğiniz sorun ve yaşadığınız problemle ilgili spesifik olmanızda fayda var.
  • Tahmini Görüşme Süresi. Bu, yalnızca görüşmenin kaç dakika sürebileceğiyle ilgili uzmana fikir vermesi için önemli. (Görüşme daha kısa veya daha uzun sürebilir. Uzmanın TL/dk. ücreti neyse ona göre ücretlendirilirsiniz)
  • Cep Telefonu Numarası. Numaranız yalnızca size görüşme ile ilgili SMS yoluyla bilgi gönderebilmemiz için gerekli. Görüşmeye 5 dakika kala otomatik olarak SMS ile bilgilendiriliyorsunuz. Bunun dışında numaranız güvende olup başka hiçbir kişi veya kurum ile paylaşılmamaktadır.
  • Görüşme Tarihi ve Saati. Uzmana görüşmek istediğiniz tarih ve saatleri 3 alternatif olacak şekilde gönderiyorsunuz. Burada, ayarlayabileceğiniz en uzun süre 7 gün. Daha sonra uzman size bu tarihler uygunsa onay veriyor, uygun değilse kendi için uygun tarih ve saatleri bildiriyor. Uzman 72 saat içinde size dönüş yapmak zorunda aksi takdirde görüşme iptal oluyor.
  • Kredi Kartı ile Provizyon. Uzmanın dakikalık ücreti ve sizin görüşme sürenize göre ortaya çıkan tutar için kartınızdan ön provizyon alınıyor. Görüşmeden önce kesinlikle görüşme tutarı çekilmiyor. Görüşme sonunda, gerçekleştirilen görüşme süresine göre hesaplanan tutar ön provizyona alınan toplam tutardan çekiliyor gerisi kartınızda serbest bırakılıyor. Yani konuştuğunuz kadar ödeme yapmış oluyorsunuz.