Profil

Yubil Yunus Pinto

Bitcoin ve Kripto Paralara Yatırım - Borsa Kullanımı - Teknik Analiz Yorumlama


2016 yılından beri aktif olarak bitcoin ve kripto paralara yatırım yapmaktayım. Finans alanında olmamakla birlikte üniversite mezunuyum, kripto paralarla ilgili kendimi pratikten geliştirdim. Market cam verilerini yorumlamaya ek olarak çeşitli formasyon,indikatör ve grafik verilerini kullanarak teknik analiz yapmaktayım. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakla birlikte kendi kişisel fikirlerimi sunuyorum. Alış ve satış planlaması kararlarınızda "yerinizde ben olsam" nasıl devam ederdim sizinle bunu paylaşıyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Bitcoin ve Kripto Paralara Yatırım - Borsa Kullanımı - Teknik Analiz Yorumlama

Bitcoin,Bitcoin Nedir,Bitcoin Al sat,Kripto Borsaları,Kripto Para,Cryptocurrency,Trading,Trading Stratejisi,Teknik analiz,Altcoin,Exchance,Nasıl Bitcoin Alırım,Nasıl Bitcoin Satarım,
2018-11-06 21:08:40

2016 yılından beri bitcoin ve kripto paralara yatırım yapmaktayım. Finans alanında olmamakla birlikte üniversite mezunuyum, kripto paralarla ilgili kendimi geliştirdim. Market verilerini yorumlamaya ek olarak çeşitli formasyon, indikatör ve grafik verilerini kullanarak teknik analiz yapmaktayım. İstek üzerine teknik analiz ışığında kripto kurlar için de kendi öngörülerimi paylaşmaktayım.


Gorusler
Yusuf Bulut 20-11-2018 11:51
Sevgili Yunus ile yaptığım görüşmeden çok memnun kaldım. Bitcoin piyasasına meraklı biri olarak şu anki seviyelerde ne yapmalıyım ile ilgili analizli bilgi aldım. Ücretsiz hizmet vermesi bir şans. Tavsiye ederim.

Ücretsiz

(1)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

1

Yorumlar

06-11-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Pamela Ersoylu
Rüya Kariyerinize Ulaşabilmenin Kestirme Yöntemleri
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Barbaros Gökhan Yüce
TÜM HİBE DESTEKLERİ İÇİN PROJE GELİŞTİRMEKTEYİM
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Özlem Kiracı
Bir bankacıya sormak istediğiniz tüm sorular için buradayım.
(1)
1 TL /dakika
Görüşme talep et