Profil

Özgür Ahmet Köse

Marka ve hikaye tasarımcısı. "Markalar ikiye ayrılır; sadece logosu olanlar ve hikayesi olanlar."


Özgür Ahmet KÖSE, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuş ve 2000’lerin başından itibaren çeşitli reklam ajanslarında grafik tasarımcı olarak profesyonel kariyerine başlamıştır. 2008 yılında sektör deneyimini ve reklamcılığa bakış açısını daha rahat yönetebilmek adına TANITIMON reklam ajansını kurmuştur. 2019 yılına kadar kurucu ortağı ve kreatif bölüm başkanı olarak farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası birçok marka ile çalıştıktan sonra bugün artık bireysel olarak yoluna devam etmektedir. Reklamcılık alanında ekibiyle birlikte yönettiği kampanya ve projelerle ulusal ve uluslararası birçok itibarlı ödülün sahibidir. Marka tasarımı ve marka danışmanlığı odağındaki çalışmalarına devam ederken bugün biri global diğeri yerel olmak üzere iki ajansın creative danışmanlığını da yürütmektedir 2019 yılı Kasım ayı itibariyle Facebook ile iş birliğine giden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile beraber KOBİ’lere ve girişimcilere özel Türkiye genelinde 30 ilde Dijital Pazarlama Mentorü olarak eğitimler vermektedir. 2020 itibariyle de kurucusu olduğu Brand Story Agency ile marka ve hikaye tasarımı yapmaya devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Markanızın Sosyal Medya stratejinizi belirleyelim.

Logo tasarımı, ONLİNE PAZARLAMA PAZARLAMA PAZARLAMA STRATEJİSİSOSYAL MEDYA SOSYAL MEDYA DANIŞMANI SOSYAL MEDYA PAZ,Marka kimliği,Kurumsal Kimlik,
2020-03-18 13:05:28

Facebook mentorü olarak değerlerinizi ortaya çıkartıp size ve markanıza özel dijital pazarlama aksiyonları konusunda size danışmanlık verebilirim. Sosyal medya özelinde markanız için alınması gereken aksiyonlar ve hangi sosyal medya mecrasının size uygun olduğu konusu üzerinden fikirler verebilirim..


Gorusler

2.5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

17-03-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Cihad Aslan
Dijital Pazarlama ve E-ticaret
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et
Murat Taşdelen
Mali müşavir, danışmanlık, teşvik ve destekler
(3)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Özlem Şen
Kariyer Danışmanlığı
(2)
3 TL /dakika
Görüşme talep et