Profil

Hadi İstanbullu

Girişimcilik Eğitim-Proje-Danışmanlık üzerinde 30 yıllık bilgi ve eğitim tecrübesi, Girişimcilik eğtimenliği ve özel sektör Pazarlama - satış uzmanlığı deneyimimle İş kuran ve kurmak isteyen kişi ve kurumlara çözümler. www.hadiistanbullu.com https://youtu.be/KVBGI_TKrbg


Hadi İstanbullu, Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme bölümünden 1987 yılında mezun oldu. 1994 yılına kadar Antalya Simtel ve Vestel Bölge Müdürlüklerinde satış uzmanı olarak çalıştı. Antalya Sanayici ve İşadamları Derneğinde Araştırma Uzmanı olarak görev aldı. 1998 yılında Dumlupınar Üniversitesinde Yüksek lisansını tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Elmalı Meslek Yüksek okulunda 1997'den beri Öğretim Görevlisi'dir. 2013 yılından beri Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKGİM) de KOSGEB-İŞKUR, ortak projesi ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinde görev almakta girişimcilere destek olmaya devam etmektedir. Girişimcilik eğitimi verdiği kursiyerlerinin bir çok iş kurmasını sağladı ve devlet hibe ve desteklerinden yararlanmasına yardımcı oldu. Halen işletmelere destek vermeye devam etmektedir. www.hadiistanbullu.com

Uzmanlık Alanları


Profil

Startup Girişimcilik,Hibe ve Destekler,İş Modeli kurma,geliştirme, melek yatırım

Girişimcilik,İş Kurma ve Geliştirme,Girişimciler için finansal tabloların hazırlanması,Startup danışmanlığı,Girişimci danışmanlığı,Girişimci mentorluğu ,
2020-02-28 17:08:10

30 yıllık İşletme,Girişimcilik,Pazarlama Eğitmen ve uzmanlık deneyimi. Start Up ve Klasik Girişimcilere Eğitim,mentorlük ve danışmanlık vermekteyim. İş Kurarken Fizibilite yaparak bililiçli işler kurulmasını kaynakların israf edilmemesi için yol göstermeye çalışıyorum. Yatırımcıya sunum yapma teknikleri ve etkin satış becerileri geliştirme alanlarında eğitimler veriyorum.


Gorusler
Ersin Mete Ertürk 09-03-2020 18:56
Hadi hocam ile çok verimli bir görüşme yaptık. Girişimcilik ve pazarlama konularında fikirleri olup tavsiye almak, soru sormak isteyenler hiç kaçırmasın.
Asya Çağlar 25-03-2020 15:30
"Krizler, yeni fırsatlar yaratır. Bu kriz de kendi fırsatlarını yaratır," diyerek söze başladı Sayın İstanbullu. Yarım saati geçen süre içinde sayısız önerisini destekleyici fikirlerle, sonuçlarla ve öngörüyle sondu. Teşekkür ederim.
Burç Ersoy 14-06-2020 16:24
hadi bey alanında donanımlı, sanki kendi işiymiş gibi ilgili, kapsayıcı bir şekilde uzman görüşlerini paylaştı, eksik olmasın sayesinde atladığım noktaları yakalama fırsatı buldum.
Semra Mutlu 28-03-2022 22:05
Hadi Bey ile yaptığımız görüşme oldukça verimli geçti. Hadi Bey'in tecrübesi ve konuya hakimiyeti ile tüm sorularım yanıtlanmış oldu. Eksperin'e de böyle bir platformu bizlere kazandırdığı için teşekkür ederim.
Özlem Çelik 31-03-2022 13:55
Konuya hakimiyetiniz, yönlendirmedeki samimi ve bir o kadar dürüst tavrınız için; danışma süreci boyunca ve sonrasındaki gidişatı takip anlayışınız için müteşekkirim... Akademik ve danışmanlık hayatınızda sınırsız başarılar dilerim.

Ücretsiz

(5)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
12

Görüşmeler

5

Yorumlar

28-02-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ömer Ustaömer
Bilek Güreşinde Yenilmez Olun | Spor
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Okan Er
Kalp Damar Hastalıkları Korunma ve Tedavisi, Anjiyo/Stent/Bypass gerekliliği
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Hamit Altıparmak
Yapay Zeka, Dijital Satış ve Pazarlama, Eğitim
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et