Profil

Zübeyir Demir

Önceliğim olası kayıplardan korumak ve kazançlı yatırım yapmanıza yardımcı olmaktır.


Merhaba, ben Zübeyir Demir. 2010 yılından bugüne gayrimenkul danışmanı olarak faaliyet gösteriyorum. Uzmanlık alanım toprak yatırımı. Konut, ticari her türlü gayrimenkul ile ilgili danışmanlık vermem benim için kolay ve mümkündür. Toprağa odaklanmamın sebebi, döviz bazında getiri oranının yüksekliğidir. Doğru strateji ile toprak, döviz bazında kazanç sağlar ve uzun vadede beklemediğimiz değer artışlarına ev sahipliği yapar. "Doğru strateji" iki kelime olsa da, oldukça önemlidir. Zira toprağın fazla kazandırmasının sebebi, yatırımcısını bekleyen riskleridir. Doğru risk yönetimi, doğru ürün ve doğru fiyat, bu üçlü bir araya gelmelidir. Aksi takdirde emin olun, altın satın alın daha iyidir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Arsa ve Arazi Yatırımı

Yatırım stratejileri,Gayrimenkul yatırımı ,Emlak & Gayrimenkul,Portföy Yönetimi,Finansal risk yönetimi,Arsa Yatırımı,Arazi Yatırımı,Tarla Yatırımı,
2023-08-03 22:51:02

Merhaba, ben Zübeyir Demir. 2010 yılından bugüne gayrimenkul danışmanı olarak faaliyet gösteriyorum. Uzmanlık alanım toprak yatırımı. Doğru strateji ile toprak, döviz bazında kazanç sağlar ve uzun vadede beklemediğimiz değer artışlarına ev sahipliği yapar. "Doğru strateji" iki kelime olsa da, oldukça önemlidir. Zira toprağın fazla kazandırmasının sebebi, yatırımcısını bekleyen riskleridir.


Gorusler

100 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

0

Yorumlar

03-08-2023 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Mustafa İçil
Strateji ve İnovasyon Danışmanı / Keynote Speaker
(0)
500 TL /dakika
Görüşme talep et
Hasan Kamil Hayali
Ukrayna Alım Satım Yatırım Danışmanlığı
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Ahmet Kaya
Bireysel Emeliklilik, Hayat Sigortaları , Sağlık Sigortaları ,vd
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et