Profil

Selen Görsev

Tedarik Zinciri Direktörü / Danışmanı / Practical10 firma kurucu ortağı


24 yıllık tecrübe ile, farklı sektörlerde operasyonel liderlik, stratejik gelişim ve iş geliştirme konularında ciddi katkılarda bulundum. Çok uluslu firmalarda Tedarik Zinciri süreçlerini sıfırdan kurguladım. End-to-End Tedarik Zinciri süreçleri kurgulama ve yönetim konusunda tecrübeliyim. Son bir yıldır, bu konudaki uzmanlığımı, Satınalma Dergisi'nde makalelerimle ve firmalara verdiğim danışmanlık ve eğitimlerle aktarmaya çalışıyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

A'dan Z'ye Tüm Tedarik Zinciri Süreçleri

Tedarik Zinciri - Gümrük Süreçleri - Uluslararası Nakliye - Depo Yönetimi - İthalat - KPI - Tedarikç,İthalat/Lojistik/Gümrükleme/Depo/Stok/Tedarikçi Seçme ve Değerlendirme/KPI/Lojistik Bütçeleme,Ürün Planlama, İşletme Yönetimi,Sipariş,Sistem - Data ,3PL,Kontrat Yönetimi,Satın Alma ,P&L,EDI ve IT ,Kalite Kontrol ,Ters Lojistik ve İade,Yasal İzinler ve ruhsatlandırma,
2020-04-16 18:36:35

Tüm Tedarik Zinciri Süreçleri hakkında bilgi almak, süreçlerin yönetimi, pratik, olabilecek en düşük maliyette süreç oluşturmak, tüm şirket süreçlerinize sürdürülebilir değer katmak, rekabette öne geçmek için işin püf noktalarını öğrenmek ister misiniz?


Gorusler

10 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

16-04-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Levent Vurgun
Yönetim, Liderlik, Girişimcilik
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Yalcin
Dis ticaret, ihracat , ithalat , gumruk , pazalama
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Dağhan Faydalı
Bütçe Oluşturma, Nakit Akışı ve Yönetimi, Yatırım Alma ve Yatırımı Yönetme
(1)
6 TL /dakika
Görüşme talep et