Profil

Ş. Nezih Kuleyin

1975 yılından bu yana Bilişim, Organizasyon ve Danışmanlık Şirketlerinde Üst Düzey Yönetici olarak çalıştım . Halen bir Şirketin Yönetim Kurulu başkanıyım


1979 yılında Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl başladığı Hacettepe Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığındaki görevinden 1982 yılında ayrılarak bir yıllığına Bursa’da faaliyet gösteren Mako Elektrik Sanayii A.Ş’nin Bilgi İşlem Sorumlusu olarak görev yaptı. 1983 yılında Hacettepe Vakıf Şirketlerinden Teksis A.Ş. de Bilgi İşlem Koordinatörü olarak başladığı görevinden 1993 yılında bilişim sektörünün sorunlarını irdeleyen seminer ve konferanslar düzenlemek amacı ile ayrılarak Semor A.Ş’yi kurdu.

Uzmanlık Alanları


Profil

Girişimciler İçin Mentörlük, Yönetim Danışmanlığı, Koçluk

Girişimcilik ve İşletmecilik,
2017-07-18 13:30:16

Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuş olama rağmen bilişim sektöründe yoğun bir iş deneyimim oldu. Ayrıca bir Kongre Organizasyonu yapan Seyahat Acentası'nın YK Başkanıyım. Dil ve tarih üzerine çok sayıda Televizyon ve radyo programları yaptım. Çok sayıda girişimciye Mentörlük yaptı. KOBİ'lere sağlanan destekler konusunda da ayrıca bilgi sahibiyim.


Gorusler

5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

12-07-2017 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Özgür Yıldız
Türkiye'de Video Oyun Sektörü
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Gizer
Araştırma ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et
Veli Sarıtoprak
Lobicilik, İş Birliği Oluşturmak ve Sivil Toplum Faaliyetleri
(0)
6 TL /dakika
Görüşme talep et