Profil

Orçun Kuyucuoglu

Ticari Strateji Uzmanı


Aileden gelen girişimcilik tecrübemi kurumsal deneyimimle harmanlayarak geldiğim noktada girişimcilerin özellikle iş modeli oluşturma, pazara gidiş stratejileri oluşturma, farklılaşma, pazar analizleri ve işletme modeli kurma alanlarında hem teorik hem de gerçek hayat öğrenimlerim ile destek olabilirim. Procter&Gamble, Henkel, Ernst&Young ve Borusan Lojistik'de tecrübelerimi oluşturdum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Büyüme, farklılaşma, iş modeli oluşturma, B2B'de satış taktikleri

Büyüme stratejileri,Pazarlama stratejisi,Organizasyonel Yapılanma,Reorganizasyon, satış teknikleri,İş modeli ,Süreç İyileştirme ,pazar analizi,Proje yönetimi,
2019-10-15 12:54:18

Yeni bir iş fikriniz ya da mevcut işinizde başarılı olmak için özellikle ticari alanda, bunu yanında süreç, organizasyon, teknoloji alanlarında hem yönetimsel hem de operasyonel uzmanlık sağlayabilirim. Hem danışman olarak, hem işi yapan olarak çalıştığım için önerilerim uygulanabilir gerçek yaşanmışlıklardan gelecektir.


Gorusler
Ersin Mete Ertürk 08-11-2019 12:19
Platform için hem pazarlama hem de fiyatlandırma modelleri hakkında yaptığım görüşmelerden oldukça değerli bilgiler edindim. Bu kadar deneyimli birini böyle makul bir ücrette hiç kaçırmayın derim.

5.83 TL /Dakika

(1)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
2

Görüşmeler

1

Yorumlar

15-10-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Betül Saf
Kariyer, İş ve Yaşam Dengesi, Liderlik, Sunum
(0)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Ertuğrul Şeneldik
Pilot, yurt dışında pilotluk eğitimi, 0-atpl süreç
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Ahmet Coşkun
Yalın Girişim, Proje Yönetimi, Strateji Yönetimi, Performans Yön., Süreç Yön.
(2)
5 TL /dakika
Görüşme talep et