Profil

Ömer Hazer

Dünyanın en büyük genç girişimcilere yatırım yapan yatırım fonunda yönetici ortak olarak 2 senedir çalışıyorum. Bu role başlamadan önce kendi pazarlama startup'ım ile 6 figure'lık bir exit sağladık.


Dünyanın en büyük genç girişimcilere yatırım yapan Yeni Zelandalı fonda yönetici ortaklık deneyimim ve kendi startup deneyimim ile startupınızın hangi aşamanızda olursanız olun size yardımcı olabilirim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Startup Başlatma, yürütme, büyütme, fonlama ve global scalability

Startup danışmanlığı,Melek yatırımcılık,Venture capital,Girişimcilik, Dijital pazarlama, Satış ve Pazarlama ,Çok Katlı Pazarlama, Doğrudan Satış, Dijital Kr,Girişimcilik iş planı,Lean startup ,Dijital pazarlama,
2018-11-26 23:58:21

16 yaşımda ilk başarılı şirketimi başlattım. 19 yaşımda bu şirketi Avustralyalı bir pazarlama şirketine sattım. Şu anda ise Yeni Zelanda'da, Dünyanın en büyük genç girişimcilere yatırım yapan yatırım fonunda yönetici ortak olarak çalışıyorum. Size startup'ınızın her alanında yardımcı olabilirim. İster tohum fonlama aşamasında olun, ister fikir aşamasında isterseniz scale aşamanızda olun.


Gorusler

7.5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

26-11-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Necmettin Kuru
Satış, finans, stok yönetimi; verimlilik ve karlılık nasıl sağlanır? Kurumsallık
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Hatice Aksoylu
Startuplar İçin PR ve Pazarlama Yöntemleri
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Alper Tunga Akkuş
Yazılım ve E-ticaret Konusunda Bana Ulaşabilirsiniz.
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et