Profil

Nurdan Özdemir

Yönetici ve Takım Koçu, PCC


Liderlik kariyerinizi, stresi iyi dengeleyerek, motivasyon kaynaklarınızı keşfederek ve iletişiminizi iyileştirerek geliştirmeyi hedefliyorum. Üst ve orta düzey liderler, şirket kurucuları veya kurucu ortaklar ile çalışıyorum. Liderliğin dönüşümüne katkı sağlamayı amaç edinen bir koç olarak liderlik, etkili iletişim, duygusal zeka ve duygusal çeviklik ekseninde koçluk yapıyorum. Koç lider programları yanı sıra liderlik, takım çalışması, duygusal zeka ve duygusal çeviklik konularında eğitim ve atölyeler gerçekleştiriyorum. Elektronik Mühendisiyim, Savunma Sanayinde 25 yılı aşkın bir süre elektronik üretimden yazılım geliştirmeye, takım liderliğinden proje ve program yöneticiliğine kadar farklı rollerde çalıştım. 15 yıl proje yönetimi deneyimim bulunuyor. ICF onaylı yönetici ve takım koçluğu sertifikaları sahibiyim. PCC unvanlı bir koçum. Characterix Kişilik Envanteri danışmanıyım.

Uzmanlık Alanları


Profil

Yönetici Koçluğu, Stres Yönetimi, Motivasyon, İletişim, Liderlik Becerileri

Liderlik,Koçluk,Liderlik ve Yönetici Koçluğu ,Takım Koçluğu ,Kişisel Gelişim ,YÖNETİCİ KOÇLUĞU,Duygusal Zeka,Takım Çalışması ,
2019-11-27 15:14:33

Liderliğin dönüşümüne katkı sağlamayı amaç edinen PCC unvanlı bir koç olarak, üst ve orta düzey yöneticilere, şirket kurucuları ve ortaklarına ve takımlara koçluk yapıyorum. Stresi yönetmek, motivasyonu sağlamak, etkili iletişim, liderlik yetkinlikleri ve yüksek performanslı takımlar benim uzmanlık alanım.


Gorusler

25 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

27-11-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Yemliha Toker
SEO Uzmanı - E-ticaret Uzmanı
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Burak Uncu
Yönetim Sistemleri ve Süreç Geliştirme
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et
Melis Hazal Karagöz
Finans, kripto para haberlerinin yatırıma etkileri,diksiyon,sunum teknikleri
(0)
100 TL /dakika
Görüşme talep et