Profil

Mutlu Demircioğlu

Kurumsal işletmelere KOBİ Danışmanlığı hizmetleri vermekteyim. KOSGEB başta olmak üzere devlet teşvikleri ve hibe programları hakkında danışmanlık yapmaktayım.


Lisans Eğitimlerini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nde; Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler Öğretmenliği Bölümü’nde tamamladı. 2015 yılı ve sonrası sırasıyla İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Medipol Üniversitesi ve İstanbul Gedik Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak Girişimcilik Dersleri verdi. Ayrıca 2011 yılından buyana çeşitli üniversite, kamu kurumu ve sivil toplum örgütlerinde KOSGEB Girişimcilik eğitmenliği ve program koordinatörlüğü; İŞKUR Meslek Edindirme ve İstihdam Programlarında hizmet sağlayıcı kurumlar adına proje koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Son on yıl içinde 10 binin üzerinde işyeri kurmayı planlayan girişimci adaylarına eğitimler verdi. Halen çeşitli üniversite, kamu kurumu ve sivil toplum örgütlerinde eğitim ve istihdam alanlarında proje ve program danışmanı olarak hizmet vermektedir. Kurucusu olduğu Kurumsal İşletmecilik Akademisi’nde özel sektör girişimcilerine yönelik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri vermeye devam etmektedir. KOSGEB akrediteli Girişimcilik Eğitmeni ve MYK 6. Seviye Kobi Danışmanıdır. 2020-2021 Akademik yılında katıldığı Haliç Üniversitesi’nde Meslek Yüksek Okulu Programları ve Lisans Bölümlerinin Girişimcilik Dersi Öğretim Görevlisi olarak görevine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Özel sektör girişimcilerine yönelik danışmanlık rehberlik hizmetleri vermektedir

KOBİ Danışmanlığı,
2021-02-24 23:57:53

2011 yılından buyana çeşitli üniversite, kamu kurumu ve sivil toplum örgütlerinde KOSGEB Girişimcilik eğitmenliği ve program koordinatörlüğü; İŞKUR Meslek Edindirme ve İstihdam Programlarında hizmet sağlayıcı kurumlar adına proje koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Son on yıl içinde 10 binin üzerinde işyeri kurmayı planlayan girişimci adaylarına eğitimler verdi.


Gorusler

6.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

24-02-2021 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ömer Çolakoğlu
Microsoft SQL Server Yönetimi ve Optimizasyonu
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Dolgunyürek
sınav, stres, liderlik, koçluk, aile, evlilik, başarı, çocuk, ilişkiler, eğitim
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et
İlker Ergün
EN 1090 Çelik ve Alüminyum Yapı Uygulamaları
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et