Profil

Mümin Erakbaş

Stratejik sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve dijital reklamlar konusunda 20'den fazla marka ile çalıştım, 10 yıldan fazla deneyim sahibiyim.


Ege Üniversitesi İşletme MBA programını tamamlayan Mümin Erakbaş, 2000’li yıllardan beri dijital dünyanın çeşitli bölümlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çeşitli firmalarla sosyal medya ve dijital pazarlama üzerine projeler yürütmüş ve danışmanlık hizmeti vermiştir. 2012 yılı itibariyle Nöromedya Dijital Pazarlama’nın kuruluşunda yer almış ve tüm çalışmalarını kurumsal bir çatı altında toplamıştır. Nöromedya kimliğiyle dijital dünyada faaliyetlerine 2018 yılı Haziran ayına kadar devam etmiş, bu tarihten itibaren ajans ile yollarını ayırarak yeni sulara yelken açmıştır. Halen kişisel olarak danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda uzmanlık alanı olan sosyal medya ve dijital pazarlama gibi konularda ücretli – ücretsiz eğitimler vermekte, seminerlere katılmaktadır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Stratejik Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması,Sosyal Medya Danışmanı ,sosyal medya eğitmen,sosyal medya reklam,sosyal medya stratejist,Sosyal Medya Uzmanlığı,Dijital pazarlama,Dijital Reklam ,
2020-09-28 23:54:30

Stratejik sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve dijital reklamlar, dijital kampanyalar konusunda 30'dan fazla marka ile çalıştım, 10 yıldan fazla deneyim sahibiyim.


Gorusler

25 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

28-09-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Serkan Emir
Girişimcilik: iş fikrinden startupa kadar olan süreçte tüm aşamalarda destek
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Nurdan Özdemir
Yönetici Koçluğu, Stres Yönetimi, Motivasyon, İletişim, Liderlik Becerileri
(0)
25 TL /dakika
Görüşme talep et
Uğur Ağırgöl
Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Girişimcilik, İnovasyon ve Kişisel Gelişim.
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et