Profil

Merve Kandiş

2006 yılından beri Türkiye'nin en büyük reklam ajanslarında çalıştım ve ulusal ve uluslararası birçok markaya strateji ve pazarlama iletişimi ile reklam ve prodüksiyon (reklam filmi çekimi, öncesi ve sonrası hizmeti) konularında hizmet verdim, vermeye devam ediyorum ve bu alanlarda memnuniyetle danışmanlık hizmeti verebilirim.


2006 Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Çeşitli Reklam ajanslarının marka ekiplerinde görev aldım. Halen Türkiye'nin en büyük lokal ajanslarından birinde Marka Direktörü olarak çalışıyorum. Mesleki Hayatım boyunca imaj, lansman, relansman ve satış kampanya süreçlerini yönettim, aktif rol aldım. Türkiye'de herkesin bildiği ulusal ve global markalara hizmet verdim ve vermeye de devam ediyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Bütünleşik Pazarlama İletişimi & Stratejisi

Reklam,Pazarlama Stratejisi ,Pazarlama İletişimi,
2020-08-09 15:08:25

Doğru pazarlama stratejisi için hangi adımları gerçekleştirmek gerekir? Pazar araştırması nedir, ne işe yarar? Tüketici ve müşteri arasındaki fark nedir? Doğru iletişim mecrası nasıl belirlenir, neden önemlidir? Reklam filmi neye hizmet etmelidir? Mevcut bütçeyi en efektif şekilde nasıl kullanılır? Reklam filmi prodüksiyonu nedir, aşamaları nelerdir?


Gorusler

16.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

09-08-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Şadi Evren Şeker
Yapay Zeka, Veri Bilimi ve Tech-Startup Girişimleri
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et
Tuaghmohammad Kalte
Bilgisayar,Güvenlik,E-Ticaret ve Test Automation ile ilgili yardımcı olabilirim.
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et
Burçak Çağlar
Ruhsal Travmalar, Otizm, Aile ve Çift Danışmanlığı, Kaygı, Depresyon
(0)
25 TL /dakika
Görüşme talep et