Profil

Merve Kandiş

2006 yılından beri Türkiye'nin en büyük reklam ajanslarında çalıştım ve ulusal ve uluslararası birçok markaya strateji ve pazarlama iletişimi ile reklam ve prodüksiyon (reklam filmi çekimi, öncesi ve sonrası hizmeti) konularında hizmet verdim, vermeye devam ediyorum ve bu alanlarda memnuniyetle danışmanlık hizmeti verebilirim.


2006 Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Çeşitli Reklam ajanslarının marka ekiplerinde görev aldım. Halen Türkiye'nin en büyük lokal ajanslarından birinde Marka Direktörü olarak çalışıyorum. Mesleki Hayatım boyunca imaj, lansman, relansman ve satış kampanya süreçlerini yönettim, aktif rol aldım. Türkiye'de herkesin bildiği ulusal ve global markalara hizmet verdim ve vermeye de devam ediyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Bütünleşik Pazarlama İletişimi & Stratejisi

Pazarlama İletişimi,Reklam,Pazarlama Stratejisi ,
2020-08-09 15:08:25

Doğru pazarlama stratejisi için hangi adımları gerçekleştirmek gerekir? Pazar araştırması nedir, ne işe yarar? Tüketici ve müşteri arasındaki fark nedir? Doğru iletişim mecrası nasıl belirlenir, neden önemlidir? Reklam filmi neye hizmet etmelidir? Mevcut bütçeyi en efektif şekilde nasıl kullanılır? Reklam filmi prodüksiyonu nedir, aşamaları nelerdir?


Gorusler

16.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

09-08-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
İlker Ergün
EN 1090 Çelik ve Alüminyum Yapı Uygulamaları
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Engin Fatih Hepdündar
Yerden Isıtma Tesisatı, Döşemeden Isıtma Sistemleri
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Bülent Fidan
Şirket kuruluşu, fon bulma, devlet yardımları...
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et