Profil

Maya Sarsu

Profesyonel Yaşam Koçu


Ben, profesyonel bir yaşam koçu ve aynı zamanda spiritüel çalışmalara odaklanan bir rehberim. Kendimi, ruhsal gelişime ve içsel dengeye adayan bir yolculukçuyum. Yaşamım boyunca, insanların potansiyellerini ortaya çıkarmalarına, iç huzurlarını bulmalarına ve daha mutlu, sağlıklı ve tatmin edici bir hayat sürmelerine destek olmak için çalıştım. Spiritüel alanda, aile açılımı, enerji çalışmaları, ritüeller ve blokajlar gibi çeşitli yöntemleri kullanarak insanların içsel güçlerini keşfetmelerine ve kendilerini derinlemesine anlamalarına yardımcı oluyorum. Aynı zamanda, çakraların önemine ve bu enerji merkezlerinin dengelenmesinin kişisel ve ruhsal sağlığımıza olan etkisine olan inancımı güçlü bir şekilde taşıyorum. Hayatın zorluklarıyla başa çıkarken, kendi içimizdeki ışığı bulmayı ve bunu çevremizle paylaşmayı öğrenmek önemlidir. Çünkü bu yolla, kendi gerçek potansiyelimizi açığa çıkarabilir ve başkalarının da bu potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olabiliriz. Danışanlarımın benimle çalışırken güvenli bir ortamda, açık fikirle ve şefkatle karşılanacağından emin olabilirsiniz. Spiritüel yolculuğunuzda, sizi destekleyerek ve rehberlik ederek birlikte ilerleyeceğiz. Birlikte, iç huzura, bütünlüğe ve kişisel gelişime doğru adımlar atacağız. Eğer siz de hayatınızda bir dönüşüm yaşamak, potansiyelinizi keşfetmek ve içsel dengeyi bulmak istiyorsanız, sizi spiritüel bir rehber olarak yönlendirmekten mutluluk duyarım. Sevgi ve ışıkla dolu günler dilerim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Enerji Çalışmaları, Ritüeller, Aile Açılımı, Yaşam Koçluğu

Enerji,Enerji danışmanlığı,profesyonel yaşam koçu,Enerji şifası,Çakra,ritüel,blokaj,spiritüel,şifalanma,pozitif düşünce,aile açılımı,frekans,
2023-07-28 03:28:13

Aile açılımı, enerji çalışmaları, ritüeller ve çakralar gibi spiritüel uygulamalarla içsel dengeyi destekliyorum. Negatif enerjileri temizlemeye ve pozitif enerjileri dengelemeye odaklanarak, danışanların enerjilerini tazelemelerine ve ruhsal olarak daha dengeli olmalarına yardımcı oluyorum.


Gorusler

25 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

28-07-2023 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Emre Alıç
Proje Yönetimi, PMP, Süreç Yönetimi
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Ayşe Atasagun
Diyetisyen & Beslenme Uzmanı
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et
Aylin Boran
İş Kurma, Pazarlama, Ölçeklenebilir Olma
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et