Profil

Kamil Yenituran

Çıraklığını yaptığım işlerin, ustalığına devam etmekteyim!


Ata mesleğim olan Diş Protez Teknisyenliği ve Diş Kliniği Yönetimini 25 yıldır sürdürmekteyim. 2013 yılından bu yana Özel Okullarda ve Kurslarda ; Öğretmenlik ve Müdürlük yaptım. Genel Müdürlük ve Genel Koordinatörlük vazifemi de devam ettirmekteyim. Sağlık Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaptım. Eğitim Yönetimi üzerine de Doktora eğitimim devam etmektedir. Özel Okul ve Kursların açılış sürecini, kuruluş aşamalarını, standartlar yönergesini, mevzuatını vb. tüm prosese hakimim ve bilgi sahibiyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Dental Sektör ve Eğitim Sektörü

Ortaokul - Lise Öğrenci Rehber ve Koçluk,Ortaokul - Lise Öğretmen Rehberliği,Diş Protez Laboratuvarı Yönetimi,Diş Kliniği Yönetimi,Eğitim - Okul Yönetimi,Özel Okul - Kurs Açma ,
2021-11-23 14:48:13

Diş Protez Teknisyenliği ve Diş Kliniği Yönetimini hususunda uzun yıllardır çalıştığım için sizlere rehberlik yapabilirim. 2013 yılından bu yana Özel Okullarda ve Kurslarda ; Öğretmenlik ve Müdürlük yaptım. Genel Müdürlük ve Genel Koordinatörlük vazifelerimi de devam ettirmekteyim. Özel Okul ve Kursların tüm kuruluş ve işleyiş aşamaları hakkında bilgi sahibiyim ve rehberlik yapabilirim.


Gorusler

Ücretsiz

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

23-11-2021 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Uğur Soy
Kariyer Planlama, Akademik Kariyer, Kalite Kontrol, Arge, İmalat Mühendisliği
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
İlhan Erkul
Dökme Demir üretimi ve Döküm Fabrikası yatırımları
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Sinan Canpolat
Startup Koçluğu, Girişim Mentörlüğü Konularında Hizmet Veriyorum
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et