Profil

Dr. Ebru Nurluoğlu

Verimlilik Enstitüsü/ Mutluluk Okulu Kurucusu Takım, Terfi, Transfer, Kariyer, İtibar Yönetimi Koçu, Konuşmacı, Yazar


Dr. Ebru Nurluoğlu bugüne kadar, farklı alanlarda çalışan pek çok üst düzey yöneticiye takım / değişim koçluğu ve danışmanlık yapmış; şirket çalışanlarına ve doktora / lisans seviyesinde binlerce kişiye eğitim vermiş; farklı ekiplerin verimlilik ve motivasyon odaklı takım koçluklarını üstlenmiştir. Şirket içi uyuşmazlıklarda takımların barışmasında, mavi yaka ile beyaz yaka iletişim dengesinde rol oynayan nadir uzmanlardandır. Nurluoğlu’nun önemli bir başarısı; şirket verimliliğini artırmak üzere kendi geliştirdiği “takım verimliliği yönetimi ve iletişim anayasası” eğitim / atölyeleridir. Dr. Nurluoğlu ile çalışan yöneticiler, yönetim şekillerinde ve kişisel davranış alışkanlıklarında yaptıkları yalın değişiklikler ile kısa sürede çalışanlarının kalbini kazanmada ve iş verimliliğini yükseltmede önemli adımlar atmışlardır. Dr. Ebru Nurluoğlu, teknolojiden gıdaya, AB yatırımlarından havayollarına, sanat dünyasından sağlık yatırımlarına kadar uzanan geniş yelpazede pek çok şirketin danışmanlığı ile itibar yönetimini üstlenmiştir. Stratejik planlama ve saha çalışmasında sayısız projeye (kriz, kişisel pr, iç iletişim, çalışan motivasyonu, itibar yönetimi vb.) imza atmıştır. Dr. Nurluoğlu’nun eğitimlerine katılan hemen herkes, onun öğretme tekniklerine olan hakimiyetine ve işine olan aşkına tanık olma fırsatını bulmaktadır. Koçluk çalışması yaptığı kişilerse, iş ve özel yaşamlarında daha doyumlu ilişkilere, daha yapıcı iletişime ve bilinçli başarılara kavuştuklarını ifade etmektedir. Koçluk çalışmalarını kendi hayatını da en iyi betimleyen insana değer, mutluluk, özgünlük değerleri ile pekiştirmektedir. Acil İhtiyaç Projesi Vakfı’nı (AİP) kurucu başkanıdır. AİP Vakfı aracılığı ile Türkiye çapında farklı sosyal çalışmalarla binlerce kişinin ihtiyaçlarının karşılanmasında rol oynamaktadır. İş Anneleri Derneği Başkan Danışmanlıklarını yürütmektedir. İş hayatında turizm, televizyon, itibar yönetimi alanlarında çalışmış olup, holding kurumsal iletişim başkan yardımcılığı dahil profesyonel yaşamda “yönetim becerileri, kişisel gelişim, kurumsal iletişim ve kriz yönetiminde” ciddi bir uzmanlığa sahiptir.Saint Benoit Fransız Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisans tezini New York ve Yeditepe Üniversitesi’nde iş dünyası ve reklamcılık alanında gerçekleştirmiştir. Doktorasını İstanbul Üniversitesi’ nde STK’lar üzerine hazırlamıştır.

Uzmanlık Alanları


Profil

Verimlilik, Sosyal Barış, Değişim Yönetimi, Liderlik, İtibar

Liderlik,Liderlik Becerileri,Değişim Yönetimi,Sosyal Sorumluluk ,Verimlilik ,İtibar,Sosyal Barış,Mutluluk,Takımdaşlık,Terfi Transfer,
2021-05-15 17:05:59

Şirket verimliliğini artırma iddiası taşıyan “Verimlilik Okulu” ve “Mutluluk Okulu” adlı konseptlerin yaratıcısıyım. İşte ve hayatta mutluluk – doyum • Yönetim becerileri, verimlilik ve takımdaşlık • Seyahat ve kişisel gelişim • Sosyal sorumluluk konularında deneyimlerimi aktaracağım.


Gorusler

83.33 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
5

Görüşmeler

0

Yorumlar

17-10-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ğubar Kandemir
Bitcoin, kripto paralar ve blockchain alanları ile ilgili yardımcı olabilirim.
(0)
6 TL /dakika
Görüşme talep et
Gökce Becerikli
Müzik Sütüdyosu Teknolojileri, Mix, Mastering
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Seren Samurkas
E-commerce consultant for the US market
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et