Profil

Duygu Gürer Alpay

Havacılık Sektörü / Ticari Faaliyetler


20 yılı aşkın süre Türk Hava Yollarında yurtiçi ve yurtdışında satış ve pazarlama departmanları ağırlıklı olmak üzere çeşitli görevlerde bulundum. Kurumsal Seyahat Yönetimi departmanını kuran ekipte yer aldım. Avrupa ve Amerika Bölge Müdürü, Amerika ve Kanada Müdür Yardımcısı, Gelir Yönetimi Hat Müdürü görevlerini üstlendim. Son olarak sektörde, Türkiye'nin en büyük seyahat acentelerinden Petour Akdeniz'in ürünü BizyGo.com projesi için CMO görevini üstlendim ve akabinde Multinet Up'ın online rezervasyon sistemi olan MultiTravel ürününü kuran ekip içinde yer aldım. Sektördeki çeşitli şirketlere iş geliştirme konusunda destek ve seminerler vermekteyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Havacılık Sektörü Ticari Faaliyetlerinde zor bulunan bir uzmanlık alanım mevcut

havacılık,havayolu,Satış ve Pazarlama ,Uluslararası pazarlama,İş Geliştirme,Ekip kurma/yönetme,Ürün Planlama,Fiyatlama,PROJE YÖNETİMİ,B2B Pazarlama,pazar analizi,Yurtdisi Satış,Yönetim raporlama,Raporlama ve Analiz,Müzakere ile İletişim,
2020-09-22 22:49:40

23 yılın aşkın iş hayatımda, profilimde detaylı görebileceğiniz çeşitli görevlerde bulundum. Sektördeki çeşitli şirketlere iş geliştirme konusunda destek ve seminerler vermekteyim. Her geçen gün uzmanlaşmanın önemi artsa da, genel anlamda verilen önemin maalesef azaldığını düşünüyorum. Bu anlamda verebileceğim desteği ilgilenecek kesime de sunmak isterim.


Profil

Havacılık Sektörü Ticari Faaliyetlerinde zor bulunan bir uzmanlık alanım mevcut

havacılık,havayolu,İş Geliştirme,Uluslararası pazarlama,Ekip kurma/yönetme,B2B Pazarlama,pazar analizi,fuar,Ürün Planlama,Yönetim raporlama,
2020-09-23 10:28:33

23 yılı aşkın süredir havacılık ve turizm konularında çeşitli görevler üstlendim. Profilimde detaylı görebilirsiniz. Günümüzde her geçen gün uzmanlaşmanın önemi artsa da, genel anlamda verilen önem maalesef azalmaktadır. Sektördeki çeşitli şirketlere iş geliştirme konusunda destek ve seminerler vermekteyim.


Gorusler

Ücretsiz

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
7

Görüşmeler

0

Yorumlar

22-09-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Kamil Yılmaz
Stok kontrol sistemleri, PC Donanımlar, Bisiklet
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Semih Şahin
Instagram Sayfanızı Hızlı Şekilde Büyütme
(0)
13 TL /dakika
Görüşme talep et
Arzu Birinci
Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et