Profil

Duygu Gürer Alpay

Havacılık Sektörü / Ticari Faaliyetler


20 yılı aşkın süre Türk Hava Yollarında yurtiçi ve yurtdışında satış ve pazarlama departmanları ağırlıklı olmak üzere çeşitli görevlerde bulundum. Kurumsal Seyahat Yönetimi departmanını kuran ekipte yer aldım. Avrupa ve Amerika Bölge Müdürü, Amerika ve Kanada Müdür Yardımcısı, Gelir Yönetimi Hat Müdürü görevlerini üstlendim. Son olarak sektörde, Türkiye'nin en büyük seyahat acentelerinden Petour Akdeniz'in ürünü BizyGo.com projesi için CMO görevini üstlendim ve akabinde Multinet Up'ın online rezervasyon sistemi olan MultiTravel ürününü kuran ekip içinde yer aldım. Sektördeki çeşitli şirketlere iş geliştirme konusunda destek ve seminerler vermekteyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Havacılık Sektörü Ticari Faaliyetlerinde zor bulunan bir uzmanlık alanım mevcut

Fiyatlama,Uluslararası pazarlama,PROJE YÖNETİMİ,Yönetim raporlama,Satış ve Pazarlama ,İş Geliştirme,Ekip kurma/yönetme,pazar analizi,Yurtdisi Satış,B2B Pazarlama,Müzakere ile İletişim,havacılık,Ürün Planlama,Raporlama ve Analiz,havayolu,
2020-09-22 22:49:40

23 yılın aşkın iş hayatımda, profilimde detaylı görebileceğiniz çeşitli görevlerde bulundum. Sektördeki çeşitli şirketlere iş geliştirme konusunda destek ve seminerler vermekteyim. Her geçen gün uzmanlaşmanın önemi artsa da, genel anlamda verilen önemin maalesef azaldığını düşünüyorum. Bu anlamda verebileceğim desteği ilgilenecek kesime de sunmak isterim.


Profil

Havacılık Sektörü Ticari Faaliyetlerinde zor bulunan bir uzmanlık alanım mevcut

İş Geliştirme,Uluslararası pazarlama,Yönetim raporlama,Ekip kurma/yönetme,pazar analizi,B2B Pazarlama,havacılık,Ürün Planlama,havayolu,fuar,
2020-09-23 10:28:33

23 yılı aşkın süredir havacılık ve turizm konularında çeşitli görevler üstlendim. Profilimde detaylı görebilirsiniz. Günümüzde her geçen gün uzmanlaşmanın önemi artsa da, genel anlamda verilen önem maalesef azalmaktadır. Sektördeki çeşitli şirketlere iş geliştirme konusunda destek ve seminerler vermekteyim.


Gorusler

Ücretsiz

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
7

Görüşmeler

0

Yorumlar

22-09-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Doret Habib
Farklı ol, fark yarat, fark edil. Markaya liderlik edebilme ve değer katabilmek
(0)
15 TL /dakika
Görüşme talep et
Caner Akcan
SEO Stratejileri, Organik Büyüme Yöntemleri
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
Mehmet Anıl Özsaraç
Oracle PL/SQL Yazılım Uzmanlığı
(1)
17 TL /dakika
Görüşme talep et