Profil

Canan Yılmaz

Yönetim ve Kariyer Danışmanlığı, Strateji, Hedef ve Performans Yönetimi, Süreç ve Risk Yönetimi, Mentorluk


ODTÜ İşletme Bölümü'nden şeref derecesiyle mezun olduktan sonra Danışmanlık, Telekomünikasyon, Tüketim Ürünleri ve Enerji sektörlerinde faaliyet gosteren ulusal ve uluslararası kuruluşlarda Yönetim Danışmanlığı, Yeniden Yapılandırma, Degişim Yönetimi, İş Modeli ve Organizasyon Tasarımı, Stratejik Planlama, İş Geliştirme, Süreç ve Risk Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemleri, Müşteri İlişkileri ve Müşteri Deneyimi Yönetimi, İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik vb. alanlarda önemli deneyimler edindim. Bu deneyimler sırasında çok sayıda sektör/pazar/şirket analizi gerçekleştirdim. Stratejik ve operasyonel dönüşüm odaklı proje ve programların yönetimini gerçekleştirdim. Farklı disiplinlerde edindiğim deneyimleri paylaşmak uzere ulusal ve uluslararası kongrelere konuşmacı olarak katıldım. Son olarak enerji sektörünün liderlerinden Enerjisa’da CEO Danışmanı olarak görev yaptıktan sonra kariyerime bağımsız Yönetim Danışmanı olarak devam ediyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Yönetim ve Kariyer Danışmanlığı, Strateji, Hedef & Performans Yönetimi, Kalite

Stratejik planlama,Mentorluk,SÜREÇ YÖNETİMİ,Süreç İyileştirme ,Performans Yönetimi,Kariyer Danışmanlığı ,Kalite ve Dokümantasyon,ISO Kalite Belgeleri,ISO Belgelendirme,ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Uzmanlık,Program Yönetimi,Proje Yönetimi Olgunluk Değerlendirme,KYS Belgelendirme,Tedarik Zinciri Süreçleri,EFQM,ISO9001,
2020-06-22 17:49:37

Farklı sektörlerde Yönetim Danışmanlığı, Değişim Yönetimi, Stratejik Planlama, İş Geliştirme, Kalite Sistemleri, Operasyonel Mükemmellik ve Sürekli İyileştirme, Müşteri İlişkileri Yonetimi, İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik vb. alanlarda önemli deneyimler edindim. Kariyer Danışmanlığı ve Mentorluk desteği de verebilirim.


Gorusler

12.5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

22-06-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Ozan Sonmez
How to Start Building a Global Startup From Day 1
(4)
42 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Rıza Ersoy
Dijital Dönüşüm, Endüstri 4.0 ve Tarım 4.0 Konularında Deneyimlerimi Aktaracağım
(0)
15 TL /dakika
Görüşme talep et
Hakan Ömer Gider
Satış sisteminizi kurmak ve geliştirmek
(0)
4 TL /dakika
Görüşme talep et