Profil

Burcu Altınkaya

Hızla değişen gündeme ayak uydurmak, pazarlama stratejinizi nasıl adapte edeceğinizi keşfetmek ve buna uygun markanızı bilinirliğinizi oluşturmanızda farklı bir vizyon vazgeçilmezdir. Hem geleneksel Pazarlama stratejilerini hem de Dijital Pazarlama stratejilerinin bir arada eşsiz harmanlamayla başarılara imza atacağınıza eminim. Günümüze geç olmadan adapte olmanın size kattığı getirileri göreceksiniz!


Avrupa, İngiltere ve Türkiye başta olmak üzere 3 farklı ülkede edindiğim tecrubelerimi, yeni nesil pazarlama stratejileri ile firmalara enerji verip renklendiriyorum. Su anda önemli bir startup firmasının Pazarlama ve Strateji direktörlüğünü yapmaktayım.

Uzmanlık Alanları


Profil

Marka Bilinirliği, Pazarlama, Dijital Pazarlama, Strateji, İş Geliştirme

ONLİNE PAZARLAMA PAZARLAMA PAZARLAMA STRATEJİSİSOSYAL MEDYA SOSYAL MEDYA DANIŞMANI SOSYAL MEDYA PAZ,B2B Pazarlama,B2C pazarlama,Branding Pazarlaması,Girişimcilik, Dijital pazarlama, Satış ve Pazarlama ,Çok Katlı Pazarlama, Doğrudan Satış, Dijital Kr,Girişimcilik, İş Planı, Pazarlama, Müşteri Doğrulama, İş Geliştirme, Teknoloji Transferi, Ar-Ge,Dijital pazarlama,markalaşma, pazarlama,Girişimci Mentorluğu,İnovasyon,Dijital Dönüşüm,
2020-09-17 09:56:56

We all have favourite quotes that can help us define ourselves, or at least live by. To quote Deep Nishar, I believe “A great product manager has the brain of an engineer, the heart of a designer, and the speech of a diplomat.” I am passionate about fully utilising my unique skills and experience while embracing new technology.


Gorusler

25 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

17-09-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Cemal Taner
Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Burak Sıraç
Dijital pazarlama, pazarlama & iletişim stratejisi, marka stratejisi, growth
(0)
13 TL /dakika
Görüşme talep et
Tolga Yılmaz
Yönetim Sistemleri Uzmanı
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et