Profil

Dr. Beyza Toksoy

Liderlik, Satış Becerileri, Takım Çalışması, Etkili İletişim


1978 yılında İstanbul’da doğdu. Beşiktaş Kız Lisesi’nden mezun olduktan sonra, 1996 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi bölümünü birincilikle bitirip; 2001’de Anadolu Üniversitesi’nde İşletme lisansını tamamladı. 2013 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı’nda yüksek lisans çalışmasını tamamladı. 2019 yılında aynı üniversitede “Girişimci Kişilik Özelliklerinin Girişimcilik Niyetine Etkisinde Stratejik Güven ve Ortak Değerlerin Moderatör Rolü Üzerine Bir Araştırma” konulu doktorasını bitirdi. Halen İstanbul Okan Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünde kadrolu Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Nişantaşı Üniversitesi’nin DSÜ’lü hocasıdır. Maltepe Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi İşletme Bölümü Danışmanı da olan Beyza Toksoy aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümüne devam etmektedir. Fütüristler Derneği üyesi olan Toksoy; LÖSEV ve Türkiye Anneler Derneği’nin gönüllü üyesi olarak aktif görev almaktadır; Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin de Yüksek İstişare Kurulu Üyesidir. 2019 yılında Göktürk Dergisinin düzenlediği “Yılın Enleri” ödül töreninde Yılın Eğitime Katkı ödülünü almıştır. 2020 yılının Eylül ayında “Bir Girişimci Yaratmak” adlı kitabı Ceres Yayınları’ndan çıkmıştır. Halen “Ekotürk Tv” de her Perşembe akşamı prime time’ da canlı olarak yayınlanan “Hariciye” adlı küresel gelişmelerin tartışıldığı, yurt dışına skype bağlantılarının yapıldığı programın moderatörlüğünü yürütmektedir.

Uzmanlık Alanları


Profil

Liderlik, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Etkili İletişim ve Zaman Yönetimi, Satış

Liderlik,Liderlik Becerileri,Zaman Yönetimi ,Etkili İletişim,Takım Çalışması ,Kriz ve Risk Yönetimi,Müşteri Odaklı Satış Teknikleri,
2020-12-11 19:11:06

Okan Üniversitesi’nde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Beyza Toksoy’un “Bir Girişimci Yaratmak” adlı bir kitabı bulunmaktadır. Ekotürk Tv’de “Hariciye” adlı programın moderatörlüğünü yürütmektedir. Etkili İletişim ve Beden Dili, Stres Yönetimi, Etkili Zaman Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Takım Çalışması, Sunum Teknikleri konularında eğitim ve danışmanlık vermektedir.


Gorusler

41.67 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

07-12-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Su Göksoy
Pazarlama, girişimcilik, muhasebe
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Ali Orhon
Muhasebe, finans, vergi, mali denetim, Kosgeb destek
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Erdi Kudu
ASP.net ,Sharepoint,Project Server/Online
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et