Profil

Ayşe Savaşkan

Akademi kurma çalışmaları, perakendecilik, etkin eğitimci olma, eğitim planlama, sunum teknikleri, kişisel gelişim, yönetim, dokümantasyon, İSG çalışmaları konularında mentorluk yapmak, kişilerin hayatlarına dokunarak ufak da olsa katkıda bulunmak en büyük mesleki tatminim.


Eğitimler aracılığıyla insanların hayatlarına dokunabilmek ve kariyer haritalarını birlikte oluşturabilmek en büyük motivasyonum. 19 yıllık eğitimcilik deneyimim süresince 54 eğitim, 16 kitapçık, sayısını hatırlayamadığım prosedür, görev tanımı, form ve talimat yazdım. Eğitim Yönetimi ile birlikte tüm İSG, Kalite ve Dokümantasyon çalışmalarınızda destek olabilirim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Eğitim yönetimi, İSG, Kalite ve Dokümantasyon konularında destek verebilirim.

Eğitim Yönetimi,Liderlik ve Yönetici Koçluğu ,Perakende,beden dili,yönetim becerileri,Kişisel Gelişim ,Kariyer Yönetimi,Performans Yönetimi,Yönetici yetiştirme,Ekip Yönetimi,Kalite ve Dokümantasyon,İş Sağlığı ve Güvenliği,
2018-10-09 16:02:07

En sevdiğim iş, eğitimler aracılığıyla insanların hayatlarına dokunabilmek ve kariyer haritalarını birlikte oluşturabilmek. 19 yıllık eğitimcilik deneyimim süresince 54 eğitim, 16 kitapçık, sayısını hatırlayamadığım prosedür, görev tanımı, form ve talimat yazdım. Eğitim Yönetimi ile birlikte tüm İSG, Kalite ve Dokümantasyon çalışmalarınızda destek olabilirim.


Gorusler

3.33 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

09-10-2018 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Uğur Ağırgöl
Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Girişimcilik, İnovasyon ve Kişisel Gelişim.
(0)
10 TL /dakika
Görüşme talep et
Mustafa Yoncacılar
Enerji Verimliliği, Enerji Danışmanlığı, Enerji Kimlik Belgesi ve Makine Müh.
(0)
1 TL /dakika
Görüşme talep et
Ümit Başaran
Bankacılık ve Finans Çözümleri
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et