Profil

Atıf Ünaldı


Atıf Ünaldı, 1991 yılından itibaren farklı kurumlarda yöneticilik yapmış, tv kanallarında programlarda gerek kamera arkası gerek kamera önü olarak çalışmıştır. Teknoloji hakkındaki köşe yazıları ve röportajları farklı yayın organlarında yayınlanmıştır. 2004 Aralık ayı itibariyle Star Medya Grubu’nda IT Direktörlüğü görevini üstlenen Ünaldı, aynı dönemde Star gazetesinin STARTEK ekinin Yayın Yönetmenliği’ni de üstlenmiştir. Daha sonra Rock Fm’de Teknorock programını yapan Ünaldı aynı zamanda Kanal D ve Star Tv’nin İnternet Müdürlüğünü yapmıştır. Doğan TV Grubu özel projeler danışmanlığı görevinde de bulunmuştur. Atıf ÜNALDI, aynı zamanda AIRPORT TV’de her perşembe canlı yayınlanan Teknotalk programının yapımcı ve sunuculuğunu gerçekleştirmiştir. Atıf Ünaldı’nın “Netizen” isimli, Microsoft sponsorlüğünde Mediacat Yayınlarından basılmış bir kitabı bulunmaktadır. Kitabın dijital baskısı Amazon Kindle’da satılan ilk Türk kitabıdır. Aralık 2010 tarihinde yayınlanan “IPTV Nedir” kitabı ise sadece amazon.com‘da satılmaktadır. T3 Dergisinin ve çeşitli yayın organlarının Genel Yayın Yönetmenliği görevinde de bulunan Atıf Ünaldı, Arzuhan Yalçındağ, Demet Sabancı gibi birçok ismin danışmanlığını yapmıştır. Ünaldı, basındaki görevlerinin yanı sıra Türkiye’de internet ve e-iş konularında kişi ve kuruluşların stratejilerini belirlemekte, danışmanlığını yapmakta ve eğitim çalışmalarını düzenlemektedir.

Uzmanlık Alanları


Gorusler
Ersin Mete Ertürk 24-11-2016 17:50
Kullanıcı deneyimi konusunda harika tavsiyeler aldım.
Rohat Karakoyun 24-09-2017 23:06
Yeni başlayacağımız e-ticaret projesiyle ilgili kendisiyle görüştüm, sorularıma tatmin edici cevaplar aldım ve memnun kaldım. Platformun kullanımını da kolay ve çok faydalı buldum. Oldukça yenilikçi.
Asya Çağlar 27-03-2020 17:11
E-ticaret konusundaki önerilerini hemen uygulama başladım. Çok başarılı görüşme oldu. Görüşmeden sonra da sormak istediğim soruları sorabildim. Çok teşekkür ederim.

25 TL /Dakika

(3)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
8

Görüşmeler

3

Yorumlar

28-10-2016 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Burak Yaman
Girişimcilik, Startup, Teknoloji, İş Modeli ve Müşteri Geliştirme
(4)
42 TL /dakika
Görüşme talep et
Huriye Yılmaz Şahin
İthalat/Lojistik/Tedarik Zinciri/Gümrük/Depo/Stok /Tedarikçi Seçme&Değerlendirme
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et
Mehmet Onur Bildirici
Gayrimenkul Değerleme
(0)
21 TL /dakika
Görüşme talep et