Profil

Arzu Birinci

ParkZon olarak, yaşamınızın, yaşam alanlarınızın ve sevdiklerinizin güvenliği için size hizmet vermekten onur duyarız.


ParkZon, 40 yılı aşkın süredir ABD'de uygulanmakta olan "Evde Çocuk Güvenliği” "Havuz Güvenliği" "Depremde YOTA Güvenlik Önlemleri" ile ilgili güvenlik sistemlerini ülkemize getirip, 2003 yılından bu yana uygulayan, uluslararası sertifika ve deneyime sahip, sektöründe ilk ve bu konsepte tek kuruluştur.

Uzmanlık Alanları


Profil

Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti

Evde Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti,
2021-02-17 16:17:32

Çocuk Güvenlik Uzmanı olarak, evinizi ziyaret edip, 0-6 Yaş grubu çocuğunuz için olası ev kazası risklerine karşı önlemler konusunda tehlikeleri belirler, çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar ve evi güvenli hale getirmek için çocuk güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Evde Çocuk Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti

Evde Çocuk Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti,
2021-05-28 13:02:31

Çocuk Güvenlik Uzmanı olarak, evinizi online olarak ziyaret edip, 0-6 Yaş grubu çocuğunuz için olası ev kazası risklerine karşı önlemler konusunda tehlikeleri belirler, çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar ve evi güvenli hale getirmek için çocuk güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Anaokulunda Çocuk Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti

Anaokulunda Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 17:49:59

Çocuk Güvenlik Uzmanı olarak, anaokulunuzu veya kreşinizi online olarak ziyaret edip, 0-6 Yaş grubu çocuğunuz için olası kaza risklerine karşı önlemler konusunda tehlikeleri belirler, çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar ve kurumunuzu güvenli hale getirmek için çocuk güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Anaokulunda Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti

Anaokulunda Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 17:52:42

Çocuk Güvenlik Uzmanı olarak, anaokulunuzu veya kreşinizi fiziksel olarak ziyaret edip, 0-6 Yaş grubu çocuğunuz için olası kaza risklerine karşı önlemler konusunda tehlikeleri belirler, çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar ve kurumunuzu güvenli hale getirmek için çocuk güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Havuzda Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti

Havuzda Çocuk Güvenliği Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 17:57:42

Çocuk Güvenlik Uzmanı olarak, evinizi ziyaret edip, 0-6 Yaş grubu çocuğunuz için bahçenizde bulunan havuzunuzdaki olası kaza risklerine karşı önlemler konusunda tehlikeleri belirler, temel çözüm önerilerin kapsayan rapor hazırlayıp size sunar ve havuzunuzu çocuğunuz için güvenli hale getirmek için havuz güvenlik bariyeri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Evde Yaşlı Ve Engelli Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti

Evde Yaşlı Ve Engelli Güvenliği Online Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 18:04:28

Evinizi online olarak ziyaret edip, yaşlı ve engelli bireyler için olası tehlikeleri belirler ve çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar. Eğer talep ederseniz de evi güvenli hale getirmek için gerekli güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Evde Yaşlı Ve Engelli Güvenliği Ekspertiz Hizmeti

Evde Yaşlı Ve Engelli Güvenliği Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 18:05:48

Evinizi ziyaret edip, yaşlı ve engelli bireyler için olası tehlikeleri belirler ve çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar. Eğer talep ederseniz de evi güvenli hale getirmek için gerekli güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Deprem'de YOTA Online Ekspertiz Hizmeti

Deprem'de YOTA Online Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 18:07:05

Evinizi online olarak ziyaret edip, tüm bireyler için deprem veya sarsıntılara karşı yapısal olmayan tehlikeleri belirler, çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar. Eğer talep ederseniz de evi güvenli hale getirmek için deprem güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Profil

Deprem'de YOTA Ekspertiz Hizmeti

Deprem'de YOTA Ekspertiz Hizmeti,
2021-06-28 18:08:18

Evinizi ziyaret edip, tüm bireyler için deprem veya sarsıntılara karşı yapısal olmayan tehlikeleri belirler, çözüm önerilerini kapsayan rapor hazırlayıp size sunar. Eğer talep ederseniz de evi güvenli hale getirmek için deprem güvenlik ürünleri kullanarak uygulamasını yapar. Tüm bu çalışmalar ile ilgili bilgi aktarımı için beni ücretsiz olarak arayıp bilgi alabilirsiniz.


Gorusler

Ücretsiz

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

17-02-2021 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Sibel Kınak
Yetenek Yönetimi, Kariyer Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Eğitim
(2)
17 TL /dakika
Görüşme talep et
Hakan Acar
İş Hayatı-Liderlik-Operasyonel Mükemmellik
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et
Burç Ersoy
İş Geliştirme, Proje Yönetimi, Satış-Pazarlama, Müşteri-Ekip Yönetimi, İş Modeli
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et