Profil

Ahmet Nejat Alperen

Yds,Yökdil,Ydt gibi ingilizce sınavlara hazırlık konusunda uzmanım. 30 yılı aşkındır bu işle uğraşıyorum. binlerce kişiye başarı sağladım ve koçluk hizmeti verdim. Kendi alanım olan İngilizce de ve sınav hazırlık konusunda ellinin üzerinde kitabım oldu. Halen yayınlarım devam ediyor.


İstanbul’da doğmuştur. Çeşitli fakültelerde İngilizce dersleri vermiştir. Yurt dışında eğitim ve araştırmalarda bulundu. Türkiye’de çeşitli Dil dershanelerinde çalıştı. Polis akademisinde, TC Devlet hazinesinde konferanslar,seminerler verdi.Üniversitede 30 yıl hocalık yapmıştır. Yurt dışı eğitimleri ve İnged, ve Fullbright’da İngilizce Öğretmenliği programlarına katılmıştır. İngilizce öğretmenliği bölümünde hocalık yapmıştır. 25 yıldır İngilizce Gramer,çeviri,ders,test kitapları yazarlığını sürdürmektedir. 50 ın üstünde İngilizce yayını vardır. YDS ve KPDS dergilerinde yazarlık ve genel yayın yönetmenliği yaptı. Dil okullarının kurucusu ve eğitim koordinatörüdür. Bunun yanı sıra Türkiye’de çeşitli yerlerdeki YDS kurslarının eğitim danışmanlığını yürütmektedir. Uykuda İngilizce setini hazırlamıştır. Çeşitli üniversitelerde ve kurumlarda \"Bilinçaltı ile ingilizce öğretimi\" konusunda konferans ve seminerler vermektedir. Bireysel özel sınav koçluğu yapmaktadır. ELT ingilizce öğretmenliği bölümünde yüzlerce İngilizce öğretmeni mezun etmiştir. Şu durumda İngilizce bölümünden emekliye ayrılmıştır. "speaking Club" cafe projesi üzerinde çalışmaktadır. Diğital yayınevi kurmaktadır. Kitaplarını digital ortamda hazırlamakta ve satışa sunmaktadır.

Uzmanlık Alanları


Profil

İngilizce Düşün İngilizce Konuş

yds,yökdil,ydt,genel ingilizce,online ingilizce,ingilizce konuşma,ingilizce pratik,ingilizce setleri,
2020-01-29 09:57:10

İngilizce öğretme teknikleri, İngilizce sınav kelimeleri,YDS,YÖKDİL,YKS,TOEFL hazırlık dersleri, Gramer kitapları,Sınav sözlükleri, Sınav stratejileri,soru çözme teknikleri, online eğitimler,birebir özel ders, pratik ingilizce konuşma,ingilizce online dersler, dijital,e-kitaplar, kaynaklar,ingilizce içerik üretimi,İngilizce dergiler,yurtdışı için ingilizce,mesleki ingilizce,ingilizce öğretim setleri,evde ingilizce, youtube ingilizce, akıcı konuşma,sıfırdan ingilizce,günlük ingilizce cümleler,ingilizce zamanlar,konuşarak ingilizce....vs....vs. çalışma alanlarımdır.


Gorusler

1 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
1

Görüşmeler

0

Yorumlar

27-01-2020 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Şefik Ergönül
İhracat Stratejisti, Dış ticarette 42 yıl tecrübeli Uzman, 60 Ülke deneyimi
(0)
8 TL /dakika
Görüşme talep et
İsmail Keklik
Web Tasarımı ve Yazılımı, Bilişim Teknolojileri, Bilişim Uzmanı
(0)
7 TL /dakika
Görüşme talep et
Edip Uras
İlişki ve yaşam koçluğu
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et