Profil

Ahmet Gülşen

Ankara, Mali Müşavir. Teknogirişim, TÜBİTAK 1512, KOSGEB Yeni Girişimci programaları için işplanı hazırlama ve şirket kuruluş aşamasından başlayarak tüm süreçte girişimcilerimizin yanında yeralmaktayım. Faaliyet döneminde şirketlerimize Yatırım teşvik, ihracat teşvikleri, istihdam teşvikleri ve diğer çağrılı proje hazırlama konularında çalışmaktayım. Girişimciler için; arayın nereden hangi programdan başlayacağınızı planlayalım, Devletin size ne oranda katkılar sağlayacağını hesaplayalım. Şirketler için; mevcutta işini geliştirmek için yatırım, ihracat, istihdam açısından devletten alabileceğiniz TEŞVİK ve HİBE konusunda bugünü ve geleceği konuşalım.


1970 yılında Çankırı’da doğdum. Çankırı Lisesi ve Erciyes Ünv. İktisat Fakültesinden mezun oldum. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatına sahibim. Kayseri’de 1998-2007 Dönemlerinde YMM firmasında denetçi, 2007-2009 dönemlerinde imalat sektöründe KOBİ ve büyük ölçekli firmalarda Muhasebe Müdürlüğü yaptım. 2010 yılında Ankara’da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açtım. Mali mevzuatın gerektirdiği defter tutma hizmetlerinden başka kurumlarda ERP kurulumu ve yatırım destek danışmanlığı, iş planı ve proje hazırlama hizmetleri vermekteyim.

Uzmanlık Alanları


Profil

Şirket Kuruluşu, teşvik ve hibe

şirket kuruluşu,Yatırım Teşvik ,istihdam teşvikleri,EXİMBANK,iş planı hazırlama,kosgeb kobi proje,tübitak1512,teknogirişim sermaye desteği,defter tutma ,ERP,Ticaret sicil işlemleri; hisse devri, sermaye artırımı, yetki-temsil, şirket tasfiye,
2017-05-28 12:36:54

Mali Müşavir yaklaşımıyla girişimcilerimizin iş planı hazırlama aşamasından başlayarak raporlama ve faaliyet dönemlerinde yardımcı olmaktayım. Teknokent veya diğer bölgelerde Kuruluş dönemi destekleri, faaliyet dönemi destekleri ve gerek vergi kanunları gerekse ticaret sicil (ortaklık yapısı, hisse devri vs) işlemleri ile ilgili hususlarda yardımcı olabilirim.


Gorusler

2.5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

28-05-2017 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Levent Vurgun
Yönetim, Liderlik, Girişimcilik
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Kübra Kocabaş
KURUMSAL DANIŞMANLIK,HİBE, TEŞVİK, BELGELENDİRME, PROJE,TEKNOKENT
(0)
5 TL /dakika
Görüşme talep et
Gülten Ulusoy Akbaba
Vergi danışmanlığı, Vergi borcu, MTV Para Cezaları, E-Haciz
(0)
3 TL /dakika
Görüşme talep et