Profil

Ahmet Görşen

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı (Gayrimenkul Eksperliği) ile ilgili tüm bilgileri bu panelde bulabilirsiniz.


Spk lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı olarak, bankalar adına 7 yıldır aktif görev yapmaktayım. Banka ekspertiz süreçlerinin yanı sıra, özel gayrimenkul ekspertizliği, gayrimenkulun geleceğine yönelik fizibilite çalışmaları ve gayrimenkul planlayıcısı alanlarında da faaliyetlerim devam etmektedir. Gayrimenkul işlemleri, taşınmaza taleple başlayan ve taşınmazın devriyle sonlanan aşamalarıyla ciddi süreç isteyen ve farklı bir çok mekanizmayı içinde barındıran bir yapıdadır. Günümüzün ekonomik yapısında, kredi ve teminatlar önemli bir yer tutmakta olup, taşınmazın banka kısmındaki işlemlerinde sorunlarınızın tespiti yapıp, sizlere çözüm ortağı olarak hizmet verme amacındayım. Bunun yanı sıra taşınmazın piyasa değeri, yasal süreçleri, taşınmaz bilgileri, nitelikleri ve doğru taşınmaza yatırım ile ilgili destek vermek ve oluşabilecek zararları önleyerek; kaynaklarınızın doğru kullanımına yönelik katkılarımı sunmak isterim. Giderek büyüyen ve gelişen emlak sektöründe gayrimenkul değerleme süreci büyük önem kazanmıştır. Bu süreçte, kredi sağlayan kurumların ve kurumsal olan yatırımcıların gayrimenkul sektörüne yatırım yapma kararlarına kaliteli bir şekilde desteklenmesi önemlidir. Bu maç doğrultusunda hazırlanan raporların iyi bir yönetim aşamasından geçmesi gerekmektedir. Gayrimenkul değerleme, bir gayrimenkul için vazgeçilmez bir süreçtir. Bu süreç gayrimenkul için gerekli bilgilerin sağlanması ile başlar. Talebin alınması işleminden sonra ilgili talep bir uzmana yönlendirilir. Uzman taşınmaza ait bütün yasal araştırmaları yapar. Araştırmaların sonrasında taşınmaz yerinde incelenir ve taşınmaz ile ilgili tüm veriler toplanır. Ulusal değerleme standartlarına bağlı kalarak rapor tanzim edilir. Tanzim edilen rapor değerleme uzmanı tarafından ayrıntılı bir şekilde kontrol edilir ve rapor gerekli yere teslim edilir. Bu süreçlerin her bir noktası ile ilgili istediğiniz desteği sağlamak adına sizlere yardımcı olmayı umuyorum.

Uzmanlık Alanları


Profil

Gayrimenkul değerleme,banka ekspertiz ve yasal süreçleri,gayrimenkul planlama

Gayrimenkul değerleme,banka ekspertiz ve yasal süreçleri,gayrimenkul planlama ,Gayrimenkul ,Gayrimenkul Değerleme,Gayrimenkul yatırımı ,Gayrimenkul Satış Stratejileri,Emlak & Gayrimenkul,Emlak Değerleme,Emlak ,Emlakcılık,gayrimenkul eksperi,Banka Eksperi,
2019-04-04 12:40:16

Günümüzün ekonomik yapısında, kredi ve teminatlar önemli bir yer tutmakta olup, taşınmazın banka kısmındaki işlemlerinde sorunlarınızın tespiti yapıp, sizlere çözüm ortağı olarak hizmet verme amacındayım.Taşınmazın piyasa değeri,yasal süreçleri, nitelikleri ve yatırım ile ilgili destek vermek ve oluşabilecek zararları önleyerek; kaynaklarınızın doğru kullanımına yönelik katkılarımı sunmak isterim.


Gorusler

7.5 TL /Dakika

(0)
Görüşme talep et Mesaj Gonder Favorilere Ekle
0

Görüşmeler

0

Yorumlar

04-04-2019 Tarihinde Aramıza Katıldı
Benzer Eksperler
Oğuzhan Akbolat
Yazılım Uzmanlığı bilgisi
(0)
2 TL /dakika
Görüşme talep et
Nurhan Demirel
İletişim ve Sosyal Medya Uzmanı
(0)
17 TL /dakika
Görüşme talep et
Hakkı Vakur Yılmazyiğit
Çelik Kontrüksyon Prefabrik Binalar problemlerinizin hızlı çözümü
(0)
Ücretsiz
Görüşme talep et